• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте , може ли да повдигна тази поостаряла тема и да попитам откъде мога да си купя някой датчик crow от свястна фирма/електронен или реален магазин в която предварително мога да видя и цени.Аман от скапани фирми със секретни цени , все едно че си купувам нещо секретно преследвано от ФБР.В сайта на "инсас" също няма цени, направо нямам думи.Поздрави и благодаря.
VLADO66 - майстор
Е ,та от Инсас ако не ги купиш откъде :) Имам такава аларма и за 8г никакви проблеми.
Ronin - специалист
Питай Nimi.
zdravkich - специалист
vstealth, правиш си регистрация в сайта на инсас и си дърпаш ценовата им листа.
Но е за фирми, а аз не съм фирма а ми трябват датчици.Попълних си задължителните поленца за регистрация и сега чакам да ме Богопомажат с имейл-че с паролка.Направо голем резил със секретните ценички , честно.Да видим дали ще се добера до кроу датчик за тестване или ще си продължа с дсц и парадокс.Поздрави.
VLADO66 - майстор
Когато си слагах алармата цените им бяха по-ниски от споменатите от теб фирми при аналогично качество.
Ronin - специалист
vstealth написа:
Да видим дали ще се добера до кроу датчик за тестване или ще си продължа с дсц и парадокс.Поздрави.
Мога да ти покажа датчик кроу и датчик на DSC ,ти ако намериш разлика в цвят,конструкция,платка или разположение на елементите,аз ще платя обяда !Ако това ти е зора,LC 100 струва 14$ във всеки офис или дилър на DSC ! Единствената разлика е в лещата,която е патентована преди 3-4 години от DSC !
lz1wvm - специалист
Ronin написа:
vstealth написа:
Да видим дали ще се добера до кроу датчик за тестване или ще си продължа с дсц и парадокс.Поздрави.
Мога да ти покажа датчик кроу и датчик на DSC ,ти ако намериш разлика в цвят,конструкция,платка или разположение на елементите,аз ще платя обяда !Ако това ти е зора,LC 100 струва 14$ във всеки офис или дилър на DSC ! Единствената разлика е в лещата,която е патентована преди 3-4 години от DSC !
Дай да я видим тази леща,като ТТ данни.
lz1wvm - специалист
vstealth написа:
Здравейте , може ли да повдигна тази поостаряла тема и да попитам откъде мога да си купя някой датчик crow от свястна фирма/електронен или реален магазин в която предварително мога да видя и цени.Аман от скапани фирми със секретни цени , все едно че си купувам нещо секретно преследвано от ФБР.В сайта на "инсас" също няма цени, направо нямам думи.Поздрави и благодаря.
Тези скапани фирми,явно са дистрибутори на тези производители.Демек купуваш от първа ръка.Ако искаш цени,в интернет има много,сложи левче или две на всеки датчик,и си готов без много регистрации,пазарлъци и други подобности. :-D
Пак ще си взема ДСЦ-та тогава, щом няма разлика.Исках малко разнообразие, но ще го преживея.А това че фирмите са дистрибутори, дилъри или каквото е там изобщо не им пречи да слагат цени.И сектрон са дистрибутори на парадокс (да не давам примери и с много други фирми) но имат цени нали. Така все едно отивам на някой битак да си купя нещо и питам човека на сергията ....опсс дистрибутора .... това колко струва, онова нещо колко струва.Надявам се, че ми схванахте мисълта. :) Дистрибутора от Варна ще има един клиент по малко , голямо чудо , няма да фалира я.Поздрави.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15

Тема "DSC или Paradox" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: