Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
DJMLADE
ЩОМ знаете доста кажете ми как да си свържа 300 ватови колони с честотен филтър и 600 ватови баси за 400 вата стъпало 8 ома бес кросоувър.............
Osiris - специалист
Със меден проводник с голямо сечение хих
DJMLADE
А бе човек ти някога работел ли си като озвучител или ди джеи
имал ли си участия че да казваш как и с какво въпросат ми е схема на вързване на колоните в музикална стена ако си ходел на концерти или
дискотеки би видял но явно нямаш опит :roll:
masteradmin - майстор
Няма смисъл да се караме Osiris просто иска да ти помогне ще поразуча въпроса и ще ти пиша. ОК
Osiris - специалист
DJMLADE

Не съм работил но може да минеш на женски пазар да чуеш що е звук и с какво се яде
Колко човека познаваш които имат патентована схема за усилвател с голямо КПД :? колко усилвателя си направил през живота си и колко човека си научил да ги правят :?
И айде да не развалям добрия тон на поста ше спестя какво казва за DJ-ите човека който прави най мошните стъпала в българия :stock1:
DJMLADE
ИЗВИНЯВАМ се но не те познавам минал сам през много самозвани маистори и мушенници не казвам че ти си от тях разбе ри ме правилно искам помощ от специалист в тая област така че да деистваме по същество ако разбираш от озвучаване и уредби?
пиши ми скоро за да ти задам въпроси............
Duke_BG - специалист
DJMLADE : и ако обичаш спри да постваш едни и същи въпроси в различни раздели и цели правилно разделите - според мен тази тема е за раздел "електрника" моля master да я премести там

Тема "ТОНКОЛОНИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: