Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Krass - майстор
пон сеп 20, 2021 5:40 pmky-kyy написа:
Изображение


:supz:
На 400V :shock:
kuger - майстор
пон сеп 20, 2021 9:55 pmKrass написа:
пон сеп 20, 2021 5:40 pmky-kyy написа:
Изображение


:supz:
На 400V :shock:
Ц, загледай се по-добре.
hidrazin - майстор
пон сеп 20, 2021 9:55 pmKrass написа:
На 400V
Да ама не: ако е при мен ще е на 360 волта… :-D
:partyman:
valentino76bs - майстор
Едно от многото безумия напоследък които се сетих да снимам....
Новодомци купили апартамента и радвайки се ми завяват къде им бил бойлера....щях да припадна...и набързо им развалих настроението ...жалко :shock: не можах да премълча!
Направили си хубава кухня догоре....

Прикачен файл

P_20210925_193248.jpg

Прикачен файл

P_20210925_193255.jpg
ESPACE - майстор
Кво му е на бойлера. За тях е супер, цветя и рози. Докато не протече. Да му мисли после този който ще го поправя, демонтира, източва.
iliya_i - майстор
Така е! Много хора, включително и в този форум категорично отказват да приемат, че бойлера е просто консуматив, а не нещо веднъж и завинаги.
jekasus - майстор
Нищо му няма на бойлера, лесно се източва, лесно се вади, има достъп до еладжийската част.
Единствено не му стига защита от протичане.
шоп - майстор
нед сеп 26, 2021 5:38 pmiliya_i написа:
Много хора, включително и в този форум категорично отказват да приемат, че бойлера е просто консуматив, а не нещо веднъж и завинаги.
Не съм съгласен. Имам много неръждаеми бойлери от Татово време с дебелина на водосъдържателя 4 мм, а фланеца е неръждаем с дебелина 12мм!!!
Един приятел като ги видя и каза: тия железа и при ядрен взрив ще оцелеят.
:-D

Имаше една марка Бг бойлери с титаниеви водосъдържатели. Алпа Титан.
Уникални са дори и от към ел. част . Дори и най-малките 200 л бойлери с по 3 нагревателя х 3000 вата всичко минава през контактори.

Имам и 4 големи алпа титан 650л. Там са 9 нагревателя х 3000в всеки и пак всичко е с релета и контактори. Наистина перфектна изработка....
Разбира се не ги грея на ток :axe:
iliya_i - майстор
нед сеп 26, 2021 6:53 pmшоп написа:
нед сеп 26, 2021 5:38 pmiliya_i написа:
Много хора, включително и в този форум категорично отказват да приемат, че бойлера е просто консуматив, а не нещо веднъж и завинаги.
Не съм съгласен. Имам много неръждаеми бойлери от Татово време с дебелина на водосъдържателя 4 мм, а фланеца е неръждаем с дебелина 12мм!!!
Един приятел като ги видя и каза: тия железа и при ядрен взрив ще оцелеят.
Тук не съм съгласен с теб. Щото при такъв бойлер се превръщаш в негов слуга. Чистене на котлен камък, ел част и т.н. А като си вземеш ръждаем, е.еш и Фъргаш.
Вечен бойлер няма, дори и да е с вечен казан. Просто разлика във времето и парите. Ама той кожуха на неръждаемите ръждясва и става грозна картинка.
LazarGanev - "Велик майстор"
нед сеп 26, 2021 8:09 pmiliya_i написа:
нед сеп 26, 2021 6:53 pmшоп написа:
нед сеп 26, 2021 5:38 pmiliya_i написа:
Много хора, включително и в този форум категорично отказват да приемат, че бойлера е просто консуматив, а не нещо веднъж и завинаги.
Не съм съгласен. Имам много неръждаеми бойлери от Татово време с дебелина на водосъдържателя 4 мм, а фланеца е неръждаем с дебелина 12мм!!!
Един приятел като ги видя и каза: тия железа и при ядрен взрив ще оцелеят.
Тук не съм съгласен с теб. Щото при такъв бойлер се превръщаш в негов слуга. Чистене на котлен камък, ел част и т.н. А като си вземеш ръждаем, е.еш и Фъргаш.
Вечен бойлер няма, дори и да е с вечен казан. Просто разлика във времето и парите. Ама той кожуха на неръждаемите ръждясва и става грозна картинка.
+100

Тема "ЕЛ. АБСУРДИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: