Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
zz_stefanov - майстор
Ми той не казва, но сигурно му се е губило захранването като го усили :)
подобни проблеми имах с една 6 канална комп. уредба logitech. На празен ход захранване има, като се усили прехърква и няма никакъв звук. Рових се, мислих за повредени интеграли (но пък всичките ли) и изведнъж ми просветна - под големия филтриращ контензатор конструкторите направили една аудиофилска маса (дебелите писти изтъняват и са събрани в една малка точка с проходен отвор). Та това чудо не издържало на тока и се отлепило. Почистих подсилих го с жички натрупах му припой, е не е аудиофилско, но пропя :)
kozl - майстор
DMN написа:
kozl написа:
Дека е абсурда
Тук:
https://www.youtube.com/watch?v=yWt4zXCKN60


:) :partyman:
Тва ясно. Обаче аз с тоя тип кербовки не съм наясно - проблема в накрайника ли е, че калпав или в кербовъчните клещи, че на са го защипали достатъчно :?
По старите клеми дето се сгъват на "W" може би са по-сигурни :?
zdravcho - специалист
Лично аз този вид обувки не ги харесвам. Проблема е бил в лошата кербовка. Предавалото (1kW УКВ радио предавател) е работило така доста години. Един ден спря. Отиваме с колега, леко по намирисваше. След като махнахме дъното, ясно се виждаше нагорелия червен кабел при обувката. Решихме да проверим и другите, и на клипчето виждате какво установи проверката. Същото положение и на още 3-4 места.
moimoimoi - майстор
не са ползвали подходящи клещи за стискане
hidrazin - майстор
zdravcho написа:
...Предавалото (1kW УКВ радио предавател) ....
Предавалото е италианско, нали?
Пичовете от SIEL са се изложили кат кифли... :lol:
:partyman:
hidrazin - майстор
Не мисля така. Тоя кап...ут просто се прави на проЗд.
Виж му обявата за "домашна ракия" - там няма 6 вместо Ш.
Също и другата обява. Тази:
Обява електротехник
Просто използва това, че повечето хора са почти малоумни.
Те си мислят, че ако си намерят по-неграмотен "майстор", продавач ... И ще го прецакат щото са по-умни от него... :lol:
По тази причина се наемат мангусти да правят покриви, улуци, наемат се нонейм мазачи, плочкаджии, мастари ...
Без да си дават сметка че в повечето случаи им излиза златно в сравнение с читава фирма.
Както и да е. Койт разбрал, разбрал...
Днес простотията е на мода у нас.
:partyman:
Avas_co - майстор
hidrazin написа:
Не мисля така. Тоя кап...ут просто се прави на проЗд.
Виж му обявата за "домашна ракия" - там няма 6 вместо Ш.
Също и другата обява. Тази:
Обява електротехник
Просто използва това, че повечето хора са почти малоумни.
Те си мислят, че ако си намерят по-неграмотен "майстор", продавач ... И ще го прецакат щото са по-умни от него... :lol:
По тази причина се наемат мангусти да правят покриви, улуци, наемат се нонейм мазачи, плочкаджии, мастари ...
Без да си дават сметка че в повечето случаи им излиза златно в сравнение с читава фирма.
Както и да е. Койт разбрал, разбрал...
Днес простотията е на мода у нас.
:partyman:
Нямаш си на идея колко си прав.
Днес имах "удоволствието" да си поговоря с предсатвители на фирма парашутист, които са достатъчно смели да се хвърлят да сервизират доста отговорни обекти, на един, на който ме пребориха с цена, и на който, аз по това време монтирах нови съоражения по същото време, та днес се явявям да се видим, че бяха писали едно писмо, че много им е зор обслужването, на което за всяка точка аз ги препратих към техническата документация(не е истина как се смях на писмото им), та днес след мил разговор с тях, след няма и 6 месеца ползване, собственика взе да предлага да си плати да се оправят нещата случили се през тия шест месеца, през които им е плащал на въпросните герои, сега предстои да видим как ще реагира на сумата, която ще му искам.
Та ...
jekasus - майстор
Avas_co написа:
Нямаш си
И при вас ли ги има такива?...
hidrazin - майстор
Avas_co написа:
Нямаш си на идея колко си прав.
Та ...
Абееее... Имам си на представа.
Та... Ти ся кво? Искаш да ми потвърдиш писаното ли?
Написал си изречение от 6 реда и само запетайки.
Добре е от вре на време да има и точки, и главни букви... :-D
Абе шегувам се амаааа ... :wink:
:partyman:

Тема "ЕЛ. АБСУРДИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: