Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
ky-kyy - майстор
Изображение
ky-kyy - майстор
пон ное 22, 2021 8:46 pmkrasi92 написа:
А бушон защо няма
Има, ама църка.....


Изображение
krasi92 - майстор
Как няма да цъка като е слаб. Сложи 63 и ако пак гори му навии болт м8
hidrazin - майстор
пон ное 22, 2021 8:30 pmky-kyy написа:
дрън, дрън, дрън ...
Фейсаджийски простотии.
С това мое да краднеш ток за 1-2 ламБи ... евентуално. Аматьори, пълни аматьори.
Ако ми дойде музата, мое да и снимам професионален и заводски ... инструмент за свързване към уличната мрежа.
Напълно законен преди да станем капиталистическа, васална държавица... :-D
:partyman:
P.S. Ба си и аматьорите!!! :lol:
shadow__01 - майстор
Ти за повече става.... стига да го има де. Но с тези електромери в трафопостовете няма да мине много преди да тръгнат на проверка.
hidrazin - майстор
вт ное 23, 2021 12:13 amshadow__01 написа:
Ти за повече става.... стига да го има де. Но с тези електромери в трафопостовете няма да мине много преди да тръгнат на проверка.
Кво ТИ? Мъгла, отивай да гръмнеш още някоя клета електроника...
И не забравяй да се поФалиш... :-D
:partyman:
shadow__01 - майстор
вт ное 23, 2021 12:24 amhidrazin написа:
И не забравяй да се поФалиш... :-D
Поне се опитвам да ги поправям нещо. Много други биха метнали всичко повредено направо в кофата.
Естествено, че ще се похваля, така е редно. Щом съм пуснал тема за нещо е редно да споделя и резултата в нея.
Иначе за снимката с безопасните игли, най-спокойно ще държи 10A. Желателно е да се използва само фазата, а нулата да се вземе от сигурна хубава връзка. Поне бойлера на село да захрани да напълни една вана 230л. е достатъчно.
kuger - майстор
вт ное 23, 2021 12:43 pmshadow__01 написа:
.......Иначе за снимката с безопасните игли, най-спокойно ще държи 10A. ..........
Сериозно?
Тя, телта на иглата няма и 1мм сечение /0,785 кв.мм./, от никелирано желязо и мижаво усукване към мижав проводник. Особено токовземането /сигурно иглата минава през сечението на проводника :-D /?
Нали не си правиш майтап?
shadow__01 - майстор
вт ное 23, 2021 12:59 pmkuger написа:
Тя, телта на иглата няма и 1мм сечение /0,785 кв.мм./, от никелирано желязо и мижаво усукване към мижав проводник.
Не е хубава връзката изобщо! Това е видно, но по-добре да го имаш и да не плащаш нищо за климатика (дето не се изключва). Отколкото да го нямаш и да се чудиш с колко процента ще вдигнат дневната тарифа, че даже и нощната. Естествено проводника е добре да е по-дебел и не само усукан.

Тема "ЕЛ. АБСУРДИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: