Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
jekasus - майстор
hidrazin написа:
колко силно духа.
Личи, на момчето с готина ризка не му стига въздуха... :-D
valentino76bs - майстор
Красива ама само на вид,нищо оразмерено както трябва :) 3Х10 сАвт

Прикачен файл

0-02-04-3b7b6452323a767e0b06f0db3d5c2d35f0d9218cb6e415588dcab34b891a8a9b_full.jpg
0-02-04-3b7b6452323a767e0b06f0db3d5c2d35f0d9218cb6e415588dcab34b891a8a9b_full.jpg (94.09 KиБ) Видяна 2043 пъти
FM STEREO - специалист
Те ви и един пишман майстор :-D
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=10AvKCGGJ3o[/youtube]
valentino76bs - майстор
Аз ли нещо не съм добре със слуха....на 4.55 :shock: ?
От тоя клип много ми харесаха чорапите му как ги е опънал до коленете :-D ,липсват само мрежестите обувки!
moimoimoi - майстор
правилно чу ..........нужно е мостче между нула и фаза :lol: :weedman: обърка се колегата сигурно
shadow__01 - майстор
Той колегата си личи, че има познания, но пропусна да направи някои неща(или не му се занимаваше).
Трябваше да отвори всеки контакт и да притегне всички болтчета. Да погледне за нагорели пластинки и при нужда да смени контакта с нов.
Трябваше да използва пробна лампа вместо този уред дето не става за нищо. Един такъв същия ми гръмна почти в ръцете(без да съм объркал положението на селектора). Бях го купил за 5 лева.
Ако все пак иска да използва уред да си купи някой за поне 20+ лева със голям дисплей, автоматични обхвани и хубави сонди.
8 минути проверява 4-5 контакта само докато гледа тази мяткаща се неточна стрелка. Уреда му показваше (според него) 200V. Как има доверие на този боклук нямам думи просто.
Този разклонител дето му отвори само контакта и нищо не направи (освен да констатира нагоряла изолация на проводниците), трябваше да забележи и нагорелите пластини. В такъв случай се реже контакта и се изхвърля. Проверява се щепселът дали в него също няма нагоряла изолация(почти сигурен съм че ще има) и ако е наред се сменя контакта с нов. И хората ще имат работещ удължител за ниски мощности.
mironcho - специалист
Не е точно абсурд но ме разсмя надписа.Нещото е от магазина за 2 лева. Надявам се и да работи. Капачката е набръчкана, защото го отворих да видя дали има нещо вътре :roll: .

Прикачен файл

2 leva.jpg
2 leva.jpg (31.54 KиБ) Видяна 1629 пъти
valentino76bs - майстор
Прикачен файл:
P_20180216_115200.jpg
Прикачен файл:
P_20180216_115155.jpg
hidrazin - майстор
Тоя асансьор да не е в някой военен завод и с него да пренасят взривни материали? :-D
:partyman:
kozl - майстор
Взимозащитена крушка.
Немам снимка на плафона с катинар в асансьора на майка ми в блока.
Тва е положението треба осигуровка против крушколипсите.

Тема "ЕЛ. АБСУРДИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: