Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
DMN - майстор
"Гордиевият възел" и "Александър Велики" :-D .
Прикачен файл:
41566206_927436474122551_3605489293960675328_n.jpg
kozl - майстор
ср сеп 12, 2018 8:50 pmtzetz009 написа:
ср сеп 12, 2018 8:19 pmlov написа:
Айде айде не дей чак толкова. :-D
Работих известно време в една фабрика дето основния инструмент на механиците беше чук и секач за развиване на болтове. И тръбен ключ не помагаше много. От химията там само хората устискваха и то не за дълго :x А гайките се заобляха от сами. :shock: Дори неръждавейките пак кородираха за 2-3 години.
:) "Спорът" беше за раздвижният ключ . Иначе и аз имам опит от фабрика , където два гаечни ключа 24 се изместват автоматично от комбинация : електроди 4 mm и триодината на "max" !!! Не е за хвалене , но ..... !

:partyman: :partyman: :partyman:
И аз така към 10 години в една подобна фабрика де болт и гайка - тъжната им майка, всека сглобка на заварка :-D
Ма поради налиичие на мноо вода и отвсе тече + сулфати=H2SO4 и стоманата уйде.
lov - майстор
Бях си прибрал един болт М12 или 14 не помня вече но неръждавейка. Химикалите така му бяха изсмукали някои от съставките че прилича на дунапренова гъба. Все едно заглушител от пневматика от пресовани бронзови сфери.
И при мен същото много вода сулфати сулфити и още една камара дето не ги помня. От пенсиониралите се там и живи в момвнта ги броя на пръстите на двете си ръце. Аз изкарах 10 години и кат останах без зъби се усетих да бягам :lol:
gogo7777 - майстор
Занаята с химикалите остава за цял живот. Поне при мен ще е така. :-D
Освен зъбките други ядове немам.....заваряването също е зъбкояд...да му се невиди.... :)
hidrazin - майстор
Нямаш други ядове щот ти "слаби" химокалите... :-D
Я пробвай с органика и друга песен ще запееш.
А то и аз нямам друго ама гледам да се пазя, доколкото може. :sad:
:partyman:
P.S. Преди време си бях свалил кожата на едната ръка.
На цялата длан и се обели почти като ръкавица, на цяло парче.
С мокри ръце съм фанал бехерова чаша по която имало външно намокрено с органика.
Разбрах след час като рекох пак да си мия ръцете и свалих кожата на змията. :mrgreen:
Няма болка, няма парене, няма щипане ... нищо.
Така че - Фнимателската с органични съединения...
gogo7777 - майстор
Слаби ми били..... :lol:
Нема химикал, с който да не съм работил и "пил" от него. Органични особено.... :lol:
hidrazin - майстор
чет сеп 13, 2018 9:34 pmgogo7777 написа:
Слаби ми били..... :lol:
Нема химикал, с който да не съм работил и "пил" от него. Органични особено.... :lol:
Аха... ВЕРВАМ ТИ.... :lol: :lol: :lol:
Очи имаш ли още? Ако да, то не си пил от моя извесен коФтейл.
Етанол, метанол, ацетон и три щипки етлацетат.
Сервиран топъл и с няколко зрънца татул. :lol:
:partyman:
P.S. Ма май само спамим в темата... Отвори някоя химическа.
gogo7777 - майстор
Очите са ми ОК.....щом още виждам през дрехите на момите, значи са добре... :roll:
За етилацетата трябва пиянска тема ама с лош край.....колко народ измря от тоя "чист фармацефтичен спирт"....и няма управия...убеждения
hidrazin - майстор
За етилацетата трябва тема за домашните отрови които се пият.
Домашната ракия е като руска рулетка или "Тука има, тука няма...".
Такива бъркочи не съм пил от десетилетия - две поне.
Е, изключвам 1-2 максимум инцидента годишно. Реално няма и толкова.
P.S. Правил съм AAS анализ на димашнярка.
Бедна ти е фантазията за пича Менделеев и колко от него има в ракиджоса... :shock:
:partyman:
bulhomes2 - майстор
Нек'ва рецепта за тъщата? За един преател питам...




ПП. Наистина си ми е свестна тъщата. Веселба да става. Първо бях написал "жената", ама мой'та има способности да ми открива такива постове и си знам, че рано или късно ще ми го отсипе...

Тема "ЕЛ. АБСУРДИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: