Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
burkov - специалист
Винтчетата са наред и се навиват номрално, но самият кабел е дебел и подпира. Шината е много тънка и не може да захапе резбата.
Купих хубава шина и всичко заспа, обаче ме подразни как са го оставили.
krasi92 - майстор
За по сигурно се прави те така
Прикачен файл:
IMG-18a6bc6b44357aa84dfa1a0776a1ab5c-V.jpg
burkov - специалист
Така открих липсващата фаза за бойлера.
Да не ти казвам кабела за фурната на колко места беше снаден и от 2,5 минава през 1,5 и накрая замазали едно парче 4 квадрата. всички връзки ей такива и в мазилката.

А баня без лампа виждал ли си :lol: :lol: :lol:
Ама вече налепена, шпаклована и боядисана...

:axe: :axe: :axe:
krasi92 - майстор
Това е пак от изнасяне на табла от ерм запад. Добре свършена работа. Таблото е на дърводелска работилничка. Освен трифазните имаме и монофазни машини. Тия явно си мразят занаята. А за крушката в банята явно мазача е правил инсталацията да не се охарчва чорбаджията за жичкаджии.
hidrazin - майстор
пет юли 29, 2022 5:43 pmburkov написа:
А баня без лампа виждал ли си :lol: :lol: :lol:
Ама вече налепена, шпаклована и боядисана...
Виждал съм кухня за ресторант (нов, строи се) която е ... четири стени с плочки.
Няма изрязано за контакти, ключове, изводи за вода, сифони. Абе всичкото дибидюс с плочки.
И това в Гърция и "майстора" беше грък.
:partyman:
silent - майстор
Гърците са по боята и замазването на проблемите с визия и естетика :lol: знам няколко случая за ремонтирани машини в Гърция уж за по евтино....които се връщат с нова боя за радост на очите и за жалост ремонта се изчерпва с това... :-D
Lisko - майстор
пет юли 29, 2022 8:37 pmhidrazin написа:
пет юли 29, 2022 5:43 pmburkov написа:
А баня без лампа виждал ли си :lol: :lol: :lol:
Ама вече налепена, шпаклована и боядисана...
Виждал съм кухня за ресторант (нов, строи се) която е ... четири стени с плочки.
Няма изрязано за контакти, ключове, изводи за вода, сифони. Абе всичкото дибидюс с плочки.
И това в Гърция и "майстора" беше грък.
:partyman:
Той не е виновен майстора, че е изял зелката! :-D
Учил е за плочки, може плочки, плащат му за плочки, къде е проблема?
chapara - майстор
Дрън, дрън, има такъв регламентиран подход за да може да се променя функционалноста на кухнята. Външно ВиК, аспирация и ел част. Бързо лесно и просто😎 Византийците не са прости. Жегата и мързела ги прави пресметливи😁
hidrazin - майстор
съб юли 30, 2022 3:54 pmchapara написа:
Византийците не са прости.
Така е. Даже те са открили секса и столетия по-късно италианците вкарват в секса и ... жената. :-D
:partyman:
chapara - майстор
съб юли 30, 2022 4:01 pmhidrazin написа:
съб юли 30, 2022 3:54 pmchapara написа:
Византийците не са прости.
Така е. Даже те са открили секса и столетия по-късно италианците вкарват в секса и ... жената. :-D
:partyman:
:lol: :roll: :-D =D> :partyman:

Тема "ЕЛ. АБСУРДИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: