• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
littlemitle - напреднал
интересува ме ценоразпис за окмплектоване на ел.табло свързване на траф,помпи 3фазни и монофазни структурно окабеляване в кабелен канал,цена за точка и такива неща общо взето
estrogen - специалист
Такъв ценоразпис можеш да получиш само от фирма , и те ще искат първо техен човек да види обекта и естествено , защото на изуст говорят само домашните майстори . И те съветвам да се отправиш към лицензирана фирма защото това което си описал на четене , явно става дума за не малък обект .
Или си просто със идеята да си срвниш или да си направиш такъв ценоразпис .
littlemitle - напреднал
обслужвам една фирма и извършвам тези дейности за това ме интерсува да си "сверя часовника"
littlemitle - напреднал
благодаря ти много ми помогна
estrogen - специалист
Моля добре си дошъл :-D
doksi - помощник
интересувам се от цените за изграждане на ел. инсталации-полагане на кабели под мазилка и открито,монтаж на осжетителни тела,контакти и подварзване.предварително ви благодаря
krasiorocknroll - специалист
Има много фирми с най-различни цени.За да не правим реклама-потърси в гугъла и ще намериш.
georgiarg - специалист
Имам колеги от службата, които след работа работят на по-ниски цени от пазарните, затова всичко е въпрос на търсене и договорка.
  • 1
  • 2

Тема "може ли малко информация по-точно ценоразпис на труда" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: