• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
radius - майстор
Предполагам куриера е разполагал с оръжие и не си имал избор при доставката? Тези въпроси се решават преди да си платил.
Virtex - майстор
Или е било въпрос на нещо изключително важно да се получи тази пратка.

Ако куриера ми каже, че дължа повече директно отказвам поръчката (или се звъни на фирмата за уточнение кое какво защо).

Иначе ме хвърлихте в размисъл на мен колко метра са ми давали, че ако са ме 'метнали' с 2м ще ми се върже идеално оправданието :-D
nautilus33 - майстор
Да, но ми трябваше пратката. А и не е редно, да се правят изменения по дадена поръчка, след като купучачът си е направил сметка за едно, а пък то излезе друго. Пък и се ядосах за това, че уж не били квартална железария, ама се държат като такава> След като са направили грешка, и признават за нея, е добре да си поемат отговорноста, а не да ми мрънкат, че нямало как да оправдаят тези пари и тем подобни.
blagoispasov - специалист
ср апр 10, 2019 7:10 pmnautilus33 написа:
...А и не е редно, да се правят изменения по дадена поръчка, след като купучачът си е направил сметка за едно, а пък то излезе друго...
Е то от това по-добро основание да развалиш сделката - здраве му кажи! Щом е била обявена цена от 5 лв за транспорта, просто не е трябвало да приемаш пратката. При това положение вероятно куриерът сам е щял да ти предложи да се свърже с продавача.
hidrazin - майстор
Преди време съм поръчвал от тях и над 300 кинта доставката беше безплатна а под 300 - около 5 кинта.
Не ми харесваше че работеха със Спиди и пратките идваха чак след няколко дена.
Не е трябвало да приемаш поръчката!!!
От кой магазин/база/град ти пристигна пратката?
Твърде вероятно някой шушляк от тях да играе с куриера...
Ако си пазиш документите за доставка ги гони до дупка! Включително КЗП.
В сайта ясно е упоменато - 5 кинта за поръчка до 300 лева.
:partyman:
P.S. Да еб@ и сотаняците му.... От как смениха визията на сайта и нещата там станаха отвратителни.
Вече даже не им посещавам страницата...
nautilus33 - майстор
от София, мисля, че е този в Бъкстон. Да, чакам още 2 дена, да стане седмица, и после КЗП да видим. А ако и това не помогне, имам си мои начини- няма да си върна парите, ама и те няма да спечелят от мен...
Antonii - майстор
Щом ви е за пръв път, то дано ви е и запоследен.
Иначе в БГ клиента е в правото си докато не е дал парите, след това правото е на страната на търговеца.
За това винаги поръчвайте с наложен платеж до офис, за да може да се откажете от поръчката по-лесно.
Аз лично съм имал не един път подобен казус и след позвъняване до продавача, че такова нещо на тази цена несъм поръчвал, то нещата са се оправяли за има-няма 5 минути.
Все пак това не е единствената фирма за кабели в БГ, пък и цените не са им от най ниските.
nautilus33 - майстор
Ами само при тях ги намерих на тези цени, та затова. Лошото е, че и други неща трябва да се поръчват, както и кабели, та ще трябва да търся друга фирма.
antonioven - специалист
При мен доставката беше 5 лв.

Прикачен файл

1.jpg

Прикачен файл

2.jpg
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Цени на качествени контакти?Зслужава ли си?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: