• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
lov - майстор
Слагай такива за гисокартон че са по големи и по дълбоки. Бе значение за марката само да не са тънки на вестник.
nikolov333 - майстор
Абе, тва с замазването на кутиите, по-принцип е за.. :axe:
krasi92 - майстор
Мулти 9 на шнаидер са добри бушони а пък същите правят и табла.
nautilus33 - майстор
Да, май ще са на шнайдер. Иначе един може би тъп въпрос, но...
Теглото на проводници със съответно сечение еднакво ли е или варира, т.е. на 2х1,5мм2, 3х1,5мм2, 3х2,5 и т.н., един линеен метър знае ли се с какво тегло е?
Питам, защото след като ги поръчам онлайн, няма как в офиса на куриера да проверя дължината дали е тоно толкова или са ми пратили по-малко.
iliya_i - майстор
ср апр 03, 2019 5:02 pmnautilus33 написа:
Теглото на проводници със съответно сечение еднакво ли е или варира, т.е. на 2х1,5мм2, 3х1,5мм2, 3х2,5 и т.н., един линеен метър знае ли се с какво тегло е?
http://www.gamakabel.com/e107_files/dow ... VVM_B1.pdf
nautilus33 - майстор
Мерси. Оказа се обаче, че доставят до адрес само, така че няма да има с какво да измеря теглото :)
hidrazin - майстор
ср апр 03, 2019 5:02 pmnautilus33 написа:
... да проверя дължината дали е тоно толкова или са ми пратили по-малко...
И колко по-малко и защо въобще по-малко???
Освен това голяма част от кабелите имат маркировка с цифри на всеки метър.
Като видиш последната и първата цифра, може да разбереш колко метра е.
:partyman:
nautilus33 - майстор
Ами научил съм се, че често гледат да те минат, когато и както могат. та, за това. Иначе това с маркировката не го знаех, а определено ще ми е ориентир. Благодаря.
VLADO66 - майстор
Е това не е квартална железария да се заиграват да те лъжат.За големите дистрибутори ти си дребен клиент, а и да си едър, няма да си бият по реномето за 20 лева.
nautilus33 - майстор
Да, не е квартална железария, а по-зле явно. И опасенията ми не бяха напразно. Трябваше доставката да е за тяхна сметка, т.е. начислиха доставка от 5лв през онлайн магазина, с която бях наясно, а някой е писал, че куриерската услуга е за сметка на получател, и куриера ме накара да платя още 25лв отгоре. Та ми излезе колкото от кварталната железария с доставка от 30лв, да не каже и малко отгоре. Вече седмица ги чакам за отговор и все ми казват, че от Спиди не им били отговорили. За това писах и аз и ми казаха, че от фирма Кабелкомерс никой не се е свързвал с тях, и че поръчката е генерирана модулно от подател, и сумата не може да ми се възстанови. Та, те така с Кабелкомерс. Кабела не съм го мерил, но да не вземе и той да е по-малко от поръчаното.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Тема "Цени на качествени контакти?Зслужава ли си?" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: