Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hidrazin - майстор
О.К. Стига до тогава да има още на това място.
:partyman:
lov - майстор
Че вестници не четете ли. Те търговците вече намериха начин да заобиколят ограничението. В магазините не се предлагат крушки а специални нагреватели с нажежаема жичка или там нещо подобно беше. :lol:
velas - специалист
..."осветително тяло със специално предназначение"... :weedman:
evil - специалист
То като идея не е лошо да се мине на по-икономични крушки но още е много рано за това.Те тея енергоспестяващи има още много да се доизкусуряват докато достигнат обикновените.Ако се сложат в коридора с датчик /както си е най-удобно/ тя докато загрее трябва да загасне ,пък колко ще живее в този режим не ми се мисли. :-D .Май ще трябва да се ориентираме към лунички,скрито осветление с маркучи или някакви ЛЕД :)
velas - специалист
evil написа:
Май ще трябва да се ориентираме към лунички,скрито осветление с маркучи или някакви ЛЕД :)
Закъснял си...много сме се ориентирали отдавна... :wink:
atanasovpetko - специалист
leosat varna написа:
evil написа:
Май ще трябва да се ориентираме към лунички,скрито осветление с маркучи или някакви ЛЕД :)
Закъснял си...много сме се ориентирали отдавна... :wink:
Би ли показал твоето осветление в коридора? Пък и в другите стаи ако има нещо интересно?
lz1tar - специалист
В Германия са кръстили л.н.ж. че са отоплители и ги продават за такива,а не като осветителни прибори,другото е може ли ЕС да диктува на Китай какво да произвеждат,отгворът е не,тъй че язък за завод Светлина в Сливен,ЕС пак наложи китайското
velas - специалист
atanasovpetko написа:
Би ли показал твоето осветление в коридора? Пък и в другите стаи ако има нещо интересно?
Има, има. :-D
Кофтито е, че с моя фотоапарат не мога да предам истинското състояние на нещата...но приемам добронамерени гости. :)
hidrazin - майстор
Все пак пробвай. Иначе що да не ти направя "мръсно" , ама си ми далеч.
:partyman:
velas - специалист
То за идеята граници няма... :-D

Ще пробвам да докарам най-реалистично нещата... Въпреки, че в голямо помещение имам оформени няколко точки с осветление, което си влияе едно на друго и това няма как да го пресъздам... :(

Преди време съм се занимавал професионално с художествено осветление и познанията си остават... :)

Тема "Сензор за движение-осветление за коридир???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: