Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
velas - специалист
Градски, имам омекотител за вода (истински). :wink: .

Опасенията ти и аз ги имах в началото. Хич не ми се даваше толкова пари за тези батерии, но...жената много ги хареса. :rolleyes: Приятел ми е единия от по-големите търговци на санитария за Варна. Уговорих се с него да ги взема и ползвам няколко месеца и ако не са удачни, да му ги върна.
Е, аз съм доста взискателен човек и досега не съм намерил причина да ги сменям.
Около това дето прилича на тапа има оребряване като решетка и не съм забелязвал да се събира мръсотия. Ако трябва да се почиства, се прави с по-твърда четка или с четка за зъби...

Харесват ми, добре изглеждат, практични са... имам вино, бира и ракия...ти какво ще донесеш? :-D :partyman:
hidrazin написа:
Все пак ти ще си вършиш работата там а не аз.
:partyman:
И кат' ми дойдеш на гости и кат' ти се пр***ре, къде да те водя?! За пред кооперацията в градинката ще трябва да се разбираш с два големи пес-а... :lol:
'аресваш - не 'аресваш, ще се**ш у мойта баня... :razz:
:partyman:
hidrazin - майстор
hidrazin написа:
И кат' ми дойдеш на гости и кат' ти се пр***ре, къде да те водя?! За пред кооперацията в градинката ще трябва да се разбираш с два големи пес-а... :lol:
'аресваш - не 'аресваш, ще се**ш у мойта баня... :razz:
:? :? :? Ами още не си ме канил ама това като покана ли да го разбирам? Пък това с банята ще го преживея някак си -
може да ползвам слънчеви очила със стъкла за оксижен. :-D
Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да се случи. :lol:

Изображение

:partyman:
velas - специалист
То май аз щях да идвам...не помня...стар съм вече... :santa:

Пък и от дóбри гости не се плаша. А за теб при зор ще приготвя това: :lol:

Изображение

:partyman:
hidrazin - майстор
Много скъпо ще ти излезе това гости бре! :-D
цена на скафандър
Скафандър на Алън Шепърд
Цена: 187 500 долара
Продаден през 2010 г., този скафандър, предназначен за Алън Шепърд, никога не е летял в Космоса. За компенсация той се продаваше заедно с шлема, ръкавиците и ботушите към него.
Дай половината и няма да ти идвам на гости. Така и двамата ще с ме на далавера. :lol:
:partyman:
velas - специалист
Че аз да не съм будала бре?...Ще го взема под наем!... :wink:

:partyman:
hidrazin - майстор
:? Ми и той няма да е много тънък. Като сложиш транспортни разходи и застраховки ...
Хайде да се разберем така - аз ще стискам очи като я ползвам пък тия пари ще ги оползотворим
за по-благородни цели. Ядене, пиене и сговорчиви студентки. :cool:
:partyman:
velas - специалист
Дадено! :partyman:

Стига сме спамили на човека темата, че ще ни бият... :lol:
Hoвoceлckи - майстор
Бях решил , че осветлението на баня с растерен таван ~4м² ще е 2 ЛОТ2х18W (скрит монтаж). Точно такива с IP44 се оказа, че ги няма "под път и над път". С малко закъснение получих отговор на писмено запитване от polarislighting.bg, че ги имат (34лв) даже и с LED "пури". Междувременно попаднах на LED луна 12W (линк) на 19лв. Реших, че е икономически по-изгодно, та и технически по-разумно и поръчах 2 броя. Ще споделя допълнително как ми харесват :)

Тема "Осветление за окачен таван в баня." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: