Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
piron45 - майстор
Намери си от друго място да купуваш нагревател. Тия на Елдом са китайски и затова горят. В предишната фирма купихме нов бойлер на Елдом и за една година три пъти горя нагревателя. Майстора го сменя в гаранция, но като го питах на третия път какво става с тези нагреватели ми отговори, че от завода ги купували евтино от Китай на килограм и затова са такива боклуци.
Todor - специалист
Благодаря на включилите се в темата! Значи откачих 0-та от нагрвателя, не пада защитата светна си когато го усилих от регулатора. След закачане на нулевия проводник пак пада. От къде да си купя качествен нагревател? В няколко магазина за отоплителни системи ходих и не открих и за това пак от Елдом взех. Не съм го темперирал, но не е работил и секунда.
gogo7777 - майстор
Ти сега за ДТЗ-то ли говориш или за реотана :cool: . Ако си бос по токовете, има си хора, които разбират.........и те хляб ядат :-D . Кой знае кви си ги сътворил. :?
Todor - специалист
gogo7777 написа:
Ти сега за ДТЗ-то ли говориш или за реотана :cool: . Ако си бос по токовете, има си хора, които разбират.........и те хляб ядат :-D . Кой знае кви си ги сътворил. :?
За реотана. ДТЗ-то не съм го пипал. Мисля, дори съм сигурен, че съм го сглобил както трябва, няколко пъти го правя това упражнение. Ще дойде жокер който да го види, а и от утре възобновяват подаването на топла вода. Щеше ми се да го подкарам сам, ама ...... ударих на камък. :?

Тема "През месец ми гори нагреватля на бойлера." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: