Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
valentino76bs - майстор
Здравейте,преди няколко години пуснах темата за "Ел. абсурдите" ......
Сега ми хрумна да открия нова тема която надявам се да бъде полезна!
Тема в която се представят качествените неща САМО в електротехниката ....
Всеки може да публикува снимки, видеа на неща които са го впечатлили или сам е направил!
Може да се показват професионални фабрични и марка "hand made" всякакви инструменти и изделия които пак казвам са свързани само с ЕЛЕКТРОТЕХНИКАТА!
Нека запазим добрия тон и по малко хейт!
Иначе градивната критика е полезна..... :)
Естествено темата за съжаление няма да стане толкова голяма колко абсурдите .....щото простотиите естествено са повече от качествените неща но колкото толкова!
Последна промяна от valentino76bs на нед мар 22, 2020 8:58 am, променено общо 2 пъти.
valentino76bs - майстор
И нека да поведа хорото.....

Прикачен файл

Screenshot_20200317-114606.jpg

Прикачен файл

Screenshot_20200317-114618.jpg
Последна промяна от valentino76bs на нед мар 22, 2020 7:27 pm, променено общо 1 път.
hidrazin - майстор
От няколко години с този се родих отново... :-D



:partyman:
nikolov333 - майстор
Те тва са нашите търговски надценки.. има няма 300% :-D
Andri01 - майстор
Автоматичен механизъм от стара прахосмукачка,две ръчички и готово. Че и има опция да се прибира сам. Само дето не става да пуснеш елекрожен ,заради четковия блок.
П.С.: Sorry,не е по темата ,но е идея как да се направи подобен удължител
nikolson - майстор
Горният линк от "немски сайт" е фишинг. Не че цената в нашия не е двойна на реалната (около 50 евро)
PIP - майстор
Аз също от 4-5г ползвам един Brennenstuhl 2.5mm x 20m и съм много доволен, само дето често ми идва къс и ми се иска още един 40-50м на 2.5мм, но цената и теглото за сега ме отказва :sad:
valentino76bs - майстор
Ех, ех ...един колега казва най сигурно да умреш бавно е да не правиш нищо! Ся го разбирам... :)
Та тези белите на снимката ми изглеждат добре, по стабилни са от шнайдерските и най вече ще станат много добре за инсталация без разклонителни кутии.
Най дълбоки са(но по тесни от зелените -5мм) от всички които имаше в магазина и с това капаче отлична идея.
На шнайдерските им намерих една кутия която пасва перфектно на дъното даже има вариант да се хване поне с едно болтче.
Идеята е да стане по дълбока да няма мъки и там да стане РК като се махне дъното на зелената.

Прикачен файл

P_20200323_205326.jpg

Прикачен файл

P_20200323_205217.jpg

Прикачен файл

P_20200323_205107.jpg

Прикачен файл

P_20200323_205018.jpg

Тема "Качествените неща!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: