Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
miroton - майстор
Кат не разбирате си платете на някои които знае какво прави,какво се ебавате с тока може и утре да пише във вестника за вас.
Чаро - Акълия
А за правописа кой да викаме?
Предизвикателство е да те чете човек!
jorkataG - специалист
Стиви написа:
jorkataG написа:
Виж си контакта да няма офазяване на заземяващата пластина.
А от къде ще намери фаза на 130V за да я офази :?
При двупроводната система, когато се прекъсне нулата някъде по инсталацията всичко се офазява!!! И това се получава когато се включи някой консуматор.
todortv - майстор
Човека преди няколко поста разбра къде му е проблема, но чукча писател. :-D
novgradski - специалист
Да не спамя ама, ако на бойлера му се прекъсне нулата...от къде се "мъчи да вземе нула" ( от гъвкавата връзка и тръбите -ако са метални....)
maptod - специалист
Оправих я, смених релето за фурната, че нещо не изключваше. Белязах си фазата в контакта и на щепсела къде трябва да е и градът спи.
todortv - майстор
maptod написа:
.... Белязах си фазата в контакта и на щепсела къде трябва да е и градът спи.
Нищо не си оправил! Още ли си с удължителя?
MIRO_073 - майстор
maptod написа:
Сега се сетих, че я включвах в удължител, а той съответно няма как да е занулен. Това напрежение го измерих между земя и фаза или нула, не обърнах внимание, но май беше фаза...
И под ника на такива хора пише "специалист" Предлагам на администратори и модератори да направят така, че титлата да я пише само в раздела с най-нйого постове на лицето. Няма смисъл да заблуждавам другите, ако пиша в раздел дърворезба, апък аз съм пълен дървар в това да заблуждавам останалите
е Сори за грешките, ама пиша от тел
thinkpad - майстор
maptod написа:
Оправих я, смених релето за фурната, че нещо не изключваше. Белязах си фазата в контакта и на щепсела къде трябва да е и градът спи.
Гениално. Особено неполярни връзки/щепсели. Ползвай по възможност 3 проводен кабел за разклонителя и си занули контакта.

Тема "Фаза по корпуса на готварска печка Мечта" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: