• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
plamen6703 - майстор
Ясно е, че за Ламби не си учил, поне научи нещо за Светльо, сина на дядо Ламби :lol: и остави осветителната техника за хора, които са учили и знаят за какво иде реч :wink: :partyman:
Keresteliev - специалист
hidrazin написа:
Прецакани сте били. През 1989-та заплатата ми беше чисто към 360 лева.
... :lol:
:partyman:
Ами тя моята беше тогава дори и повече. Айде с таз заплата ТОГАВА, да си купиш автоматична пералня, ако я намериш!!!

:sad:
Чираче - майстор
Keresteliev написа:
hidrazin написа:
Прецакани сте били. През 1989-та заплатата ми беше чисто към 360 лева.
... :lol:
:partyman:
Ами тя моята беше тогава дори и повече. Айде с таз заплата ТОГАВА, да си купиш автоматична пералня, ако я намериш!!!

:sad:
Прецаканите сте Вие. Аз по едно време бях милионер, за кратко. :lol: Но това беше доста след 89 г.
plamen6703 - майстор
И аз бях милионер и много други, но милионите ми бяха кухи, като "демокрацията", която ни натресоха на главите.
Предпочитам ония банкноти, на които пишеше, банкнотата е обезпечена със злато и всички активи на банката и предпочитам да живея "зле" както по времето на онова "лошото" време :partyman:
Hoвoceлckи - майстор
Много ми се ще да се върна в онова време ... и да съм на 20 години, пък нека си е социализъм :)
Последна промяна от Hoвoceлckи на ср авг 02, 2017 7:30 am, променено общо 1 път.
Keresteliev - специалист
plamen6703 написа:
...
Предпочитам ония банкноти, на които пишеше, банкнотата е обезпечена със злато .... :partyman:
И като отидеш въ банката, същата ти изплащаше 0,732456 грама злато за всеки хартиен леФ!

:lol:
iliya_i - майстор
Keresteliev написа:
И като отидеш въ банката, същата ти изплащаше 0,732456 грама злато за всеки хартиен леФ!

:lol:
:? Случвало ли се е такова нещо? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
fore - майстор
plamen6703 написа:
Ясно е, че за Ламби не си учил, поне научи нещо за Светльо, сина на дядо Ламби :lol: и остави осветителната техника за хора, които са учили и знаят за какво иде реч :wink: :partyman:
Не съм учил, но ги изучих в процес на работа...... Нещо като Терминатора- самоубочаваща се бойна единица...... :wink:
А и не вижда нещо много сложно в една такава лампа.

Принципно не съм чувал за специализирано училище за за лампи. Нали знаеш, много си патя от такива майстори разбирачи и за това станах "терминатор"....... Хем го правя супер качествено, хем става веднага и накрая хващам занаята.

Да ти разкажа ли за една моторизирана охранителна ролетка дълга 6,80 и висока 2,50 която струваше 2500..... Как майсторите я монтираха наобратно и работеше лошо с усукване, тропаше и тресеше при движение в резултат се надра боята и се изпотрошиха перките по ламелите. Та фирмата производител обвини естествено монтажиците и тнт. Накрая я оправиха и работи гладко.
Измерителят на поръчката отнесе вината, защото бил подал грешно начина на монтиране. Кутията беше за монтаж навътре, но и ламелите трябваше да гледат на вътре с външната си част както е правилно за да се навие правилно рулото и да е стегнато и компактно......самоче куките към пружините бяха за обратен монтаж и от там стана ........
Два месеца работи така.........
Та викаш майстори големи има........ ми не мерси. Хем си оставят ръцете хем и теорията не им е ясна изобщо.

Ти като искаш за изгоряла тръба си викай майстор щом те устройва........
tzetz009 - специалист
Тепърва ще се случва ! Първо трябва да се реновира Бузлуджа . Тонове облицовка трябва да се свалят и подменят . 25 - 30 километра ел инсталация да се пусне ! 5000 зарядни за телефони трябват ! Червена LED навсякъде и колкото се може повече ! Пак с километрите ! И накрая ще потече мед и масло от върха и кебапчетата ще се търкалят по склоновете !!!

Бат Бойко вчера не Ви ли каза да не гледате назад за да не се спънете ???

:partyman: :partyman: :partyman:
fore - майстор
Бат Бойко пазарува, а не говори...... Назад незнам защо трябва да се гледа. Това е просто история. Лошото е че ние я отричаме и не я уважаваме. А народ който отрича историята си е обречен да изчезне.

Пътя винаги е само един- напред. Настояще и бъдеще..... лошото е че в момента с тоя пазаруващ Пожарникар сме се спънали и сме се пребили.
Примера за правилният начин на развиване на една държава като нашата от комунизъм към деморкация са Чешкият и Румъният. Те не плюят миналото си и не разрушават старите си паметници и изграденото през комунизма, а просто го развиват. Но ние сме на светлинни години от тях с тази разруха и мафия. И постоянното обвиняване на лошият комунизъм които го няма от близо 28 години. Разрушители сме и за това ни управляват мафиоти.

В разграден двор виреят само бурени.......
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Замана на луминисцентна с лед лампа." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: