Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hristov1 - специалист
ок благодаря ти а можеш ли да ми препоръчаш какъв адаптер да си взема за лед луните немога да намеря това което търся в нета.
fox_vt - майстор
Една луна ринга в който се слага е към 5-6-7 лв самата луничка крушката лед е още толкова.Оттам тръгващ към захранване и фасунки.Нз дали видя и провери как стоят нещата с лед панелите там всичко е комплект,вярно ако изгори сменяш цялата не е като при луничката само крушката.
hristov1 - специалист
Разгледах панелите хубави са но според мен ако сложа някой голям панел или 2 големи в коридора ще стане тавана като на някой офис попаднах на едни по малки за вграждане http://diodibg.com/product.php?ProductID=574 http://www.emag.bg/lampa-za-vgrazhdane- ... E5920BBBM/ ще стане като таван на спа център хаха :)
hristov1 - специалист
Днес си закупих луни филипс 6 броя халоген и кабел 2x1.5м2 както и клеми ще са на 220 волта с димер сметнах че това ми е най евтиния вариант но ме притеснява луните да не нагряват ватата на тавана как мислите :)
moimoimoi - майстор
о и вата ли има :lol: ,луните ще горят като пуканки
ivanovrg - специалист
много ми е интересно това положение

задава се въпрос
получават се 10 отговора горе долу в една посока (за LED ),
а питащия си прави каквото е решил

Е ЗАЩО ИСКАТЕ СЪВЕТИ ,КАТО НЯМАТЕ НИКАКВО НАМЕРЕНИЕ ДА СЕ ВСЛУШАТЕ
ditronix - специалист
Ами нищо бе, Иванов. После ще пита изгорялата вата с кво да я смени. Като не можем да си правим сметката :-D Човекът избрал евтин вариант- 300W халоген вместо 15W LED. Както и да го смяташ си е на далавера :-D Енергото. Аз само от траф ще го докарам по-тънко, ама .....Бе както и да е.
kozl - майстор
Крушките си бяха халогенни на 12V, в плафон 3 броя на таван на асансьора. Ежеседмична подмяна на сгорела крушка. То не беха Филипси, Ту и О срам, Вито и други марки де не съм запомнал. Кофи крушки съм съм сменил. Не еднъж, не дваж жици с фасонги подменях и накрая се реших с LED кабинката я осветих, в началото на ледената ера. И като всяко новичко начало, имаше и неудачи мамата си е е-ало. Тия първите ледени крушлета, хем като светлина мъждеха, хем през седмица гореха.
НО времената се менят, ледовете се стоплят. Светлината наедря, а цената намаля. Трайността се удължи и подменките на крушки ми спести.
hristov1 - специалист
Благодаря ви за отговорите просто не разбирам и еладжията явно е толкова еладжия казах му че искам лед ама той ми каза че ако са лед неможело да има димер обясних му че има адаптери и тн .. той ми каза ако искам да имам димер да ги направим така не съм от тези който не слушат затова писах тук и при тези коментари сега ме заболя главата ама какво да се прави ще си сърбам попарата това което мога да попитам е има ли значение каква е ватата ?Надявам се че няма да се запали :? :? :sad:
Поздрави.

Тема "Луни в коридора" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: