Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
fbr - майстор
Стига глупости. Като даде още едни 60 лева и какво. Вземаш една нова 32-ка за 200-220 лева и имаш 2 години гаранция. Пей сърце.
abracadabra - специалист
Продадена е платката за захранването. То, аз схема да имам и да знам къде и какви напрежения има на излизащите от нея кабели, ще се опитам от захранване от компютър да подам.
Другия вариант, е да дам на някого останалите части че работят (всичко без захр. платка). Гаранция.
plamen6703 - майстор
Пише, че е продадена, имах предвид да се обадиш по телефона да питаш, продава доста бракувана електроника.
Ако ти се занимава вземи една лупа и почни да оглеждаш по платката за студени спойки, където се усъмниш презапоявай внимателно. Това е дефект, който отнема най-много време и най-трудно се открива.
Със захранване от компютър няма да стане. :partyman:
abracadabra - специалист
Благодаря,
аз съм чул че на 120 градуса във фурната се оправяли студените спойки. И го направих вчера, и май не става вече за ползване.....
Но, между другото аз си купих нов малко по-голям(след като видях че платката не стана...).
Този бих го дал за части(ако някой го иска), или ще си направя да ми свети като масичка от диодите :rolleyes: . Даже може да споделите идеи какво може да се направи от него.
То, само платката за захранването е проблемна. Всичко друго си работи много добре има си дистанционно. Аз го гледах с деодер за цифрова кабелна, и беше много добре. Ще го снимам и пусна в продавалника.
Ако искате може и тука.
plamen6703 - майстор
Един друг шемет пък си беше замразявал пулта на дистанционното във фризера, ти платката на телевизора във фурната си пекъл.
Какви ли не щуротии не се чуват, признавам си, че за печена платка на фурна за пръв чувам :-D
Каква марка нов телевизор си взе? :partyman:
abracadabra - специалист
Има логика, но май за по-ниска температура трябва. Все пак при 231градуса се топи. Но защо пък във фризера?
LG 43LK5000PLA сглобяван в Полша.
plamen6703 - майстор
Много добре си направил, LG и Samsung са много добри марки телевизори. :partyman:
FM STEREO - специалист
LG са боклуци, само SAMSUNG.
krasi92 - майстор
Ха сега тия боклуци/ само ония. Е що така с рогите.
antonioven - специалист
И SAMSUNG, и LG бяха големи марки, но сега са боклук.

Тема "телевизор нео проблем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: