Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
... И сигурно 1 торба с керамични капачки.....
Супер. Могат да ги използват за това:
http://forum.napravisam.bg/forum/viewto ... 10#p638426
:partyman:
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
Супер. Могат да ги използват за това
Хаха :)
Стиви написа:
Витлови предпазители, Ваго са калпави, дизелите са боклук, най-хубавата кола е евтината
Приятелю, никъде не съм казал, че харесвам витловите предпазители. Казвам, че като имаш нещо свършен факт, гледаш как да го използваш. Предпазителите на Шнайдер са по 4.50лв, а застоелите Polam са по 3.30лв. Интересно ми беше дали не ми пробутват китайче или действително полски бройки - разбрах каквото ме интересуваше. Да знам дали ще има проблеми.
И само да ти кажа - нямам проблем с дизелите, много дори ми харесват. Имам проблем с цената на горивото и ремонтите по новите дизели. И не, не съм казал никъде, че евтините коли са най-хубавите. Казах, че човек не трябва да се изхвърля да купува нещо, което не може да поддържа. И с клемите Wago нямам проблем, освен че при някои екзотични случаи са непрактични. Не вярвам на тия с лостчето, да им слагам 4mm2 жица. Това е. Останалите съм ги ползвал - push клемите, но те са за масивен проводник.
Много лошо впечатление ми прави, че питам нещо в една тема и се появява някой, който да ти обяснява колко си тъп. Регистрирах се тук, от дълго време съм читател. Не искам да имам нищо общо с припирните ви.
И само да ти кажа, понеже ме нападаш, "хората" всъщност са моите родители. Имаше проблем с инсталацията при тях. Понеже знам, че синята жица трябва да бъде свързана към нулата, кафявата/черната е фазата, знам че предпазителят се слага на фазата и знам как се свързва основа и автоматичен предпазител, знам че на крушката се прекъсва фазата от ключа, знам как се борави с мултиметър и фазопоказател/фазоуказател, смятам че не съм толкова тъп и прост, че да не мога да свърша нещо сам. Този форум е за нещо, което да го направиш сам и това правя аз.
Salvador - специалист
Полам бяха и вероятно още са доста читави предпазители. Е27 е бил стандарт в течение на много години и няма как да се избяга от него. Вероятно ще се среща и в продължение на следващия поне половин век. В индустрията нови стандарти не се въвеждат чак толкова често. Ел. таблата обаче...по нашите географски ширини нямат чак толкова дълъг живот. Фактори много, но стават на кочина много преди нещо вътре в тях реално да стигне до смяна заради изчерпан ресурс.
teon - специалист
Прикачен файл:
Picture.jpg
Picture.jpg (75.71 KиБ) Видяна 1090 пъти
...и аз ползвам 4бр.(2'сини' и 2'жълти') произведени още преди 'демокрацията' и съм доволен...
elby - специалист
Произвеждат ли се някъде въобще винтови предпазители, но Е33 ?
И информативно - каква е разликата между сини и жълти Е27 ?

Тема "Какво мислите за автоматите на Е27?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: