• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
engineer - специалист
тези са 4-ма.
На Цар Симеон I (веднага след НюЙоркър) има едни, чух че били много свирепи (Адвокат Райков). Предвид, че основната причина да ползам юристи беше друга (имах разминаване с границите на имота) първо отидох при тези. Оказа се, че защитават интересите на съсед със спорната граница и ми отказаха, но определено много ги бива. След това отидох при споменатите Панов и колеги.
чет юли 04, 2019 10:09 amengineer написа:
тези са 4-ма.
На Цар Симеон I (веднага след НюЙоркър) има едни, чух че били много свирепи (Адвокат Райков). Предвид, че основната причина да ползам юристи беше друга (имах разминаване с границите на имота) първо отидох при тези. Оказа се, че защитават интересите на съсед със спорната граница и ми отказаха, но определено много ги бива. След това отидох при споменатите Панов и колеги.
Здравейте отново,
За жалост не можах да се свържа с вашият адвокат, звънях 4-5 пъти през деня, но никий не отговаря. Ще опитам пак. До тук с нашият адвокат сме на същото мнение - щом няма конкретика в ЗУТ и не е забранено, можем.

Утре в 09:30 ме канят отново на среща в общината да говорим.. и трябва да ги убедя преди да стигнем до съдилища...

Не знам до колко е удобно да ви питам, но можете ли да ми изпратите вашето Разрешение за строеж, за да им покажа нагледно като доказателство, че ИМА такъв случай, в който още на етап начален може са се внесе със собствен енергоизточник? Знам, че късно ви пиша, но..

Имейла ми е rositsaivanova93@yahoo.com

Ще ви бъда безкрайно благодарна!!!
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Въпрос за автономно захранване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: