• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
GL78 - специалист
Погледна ли картинката на "hidrazin"? Магнити не съм пипал! Големи са ми снимките, а мислех даже да ги снимам на 13Mpx. Дай E-mail
lov - майстор
Тя работата ясна няма какво да ми показваш. Аз по мога да ти покажа една голяма пластмасова касетка дето ме мързи да ги предам за скрап. :lol:
GL78 - специалист
lov написа:
Тя работата ясна няма какво да ми показваш. Аз по мога да ти покажа една голяма пластмасова касетка дето ме мързи да ги предам за скрап. :lol:
Интересно? Насърчава ме отначало, идеи ми даде и ти, а сега изведнъж- песимист. Не ми е първа печка. Съсипах заварките и затова отворих тази тема. Този боклук си работи, свалих го да му сложа мрежата после пак го разглобих за снимки дето се оказаха големи за тук и мисля вече да го затварям. Що да го хвърлям като работи- пробван
pipilica - майстор
Ми резайзни ги пущините да го видим тоя магнетрон.
fox_vt - майстор
AnyPic Image Resizer Pro

Изтегли си тази програмка конвертирай снимките става за секунди и ги качи.
nikolov333 - майстор
То май във всеки телефон с Андроид , при преглед на избраната снимка в галерия има "Редактиране" а в него "Експортиране", което свива резолюцията и качеството на снимката.
На компютъра става и с редактора на Windows "Paint" и функцията "Resize". :partyman:
GL78 - специалист
Нищо няма да тегла, или бутам. Зададох въпроси и ми се отговори! Благодаря на "hidrazin" и "lov"! Снимките са тук-пращам на лични оправят се там и после пак тук. С това не се занимавам аз.
GL78 - специалист
nikolov333 написа:
То май във всеки телефон с Андроид , при преглед на избраната снимка в галерия има "Редактиране" а в него "Експортиране", което свива резолюцията и качеството на снимката.
На компютъра става и с редактора на Windows "Paint" и функцията "Resize". :partyman:
да ти ги изпратя ли?
nikolov333 - майстор
Не..Писах как става, ако искаш да се научиш.. Да можеш да ги качваш без чужда помощ, когато се наложи.. :partyman:
GL78 - специалист
Какво се хванахте за тези снимки? Пращам ги на поща или лични, оправяте ги и ги пускате тук. Взел съм мрежата и кондензатора от 2m218 на daewoo и ги сложих на 2m218j- LG. Отклонихме се от темата май. Всичко си е наред.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Тема "Магнетрон" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: