Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
nikolovvd - майстор
Кои бюджетни камери са по-добри въпреки броя на пикселите, 1.3Mpx, 2Mpx или 3Mpx камери на Hikvision.
Пинането ми е продиктувано от една дискусия, в която се коментираше, че 1.3Mpx са по добри от 2 и 3Мрх са по-добри от 2. :?
Nimi - специалист
nikolovvd написа:
Кои бюджетни камери са по-добри въпреки броя на пикселите, 1.3Mpx, 2Mpx или 3Mpx камери на Hikvision.
Пинането ми е продиктувано от една дискусия, в която се коментираше, че 1.3Mpx са по добри от 2 и 3Мрх са по-добри от 2. :?
Предполагам питането е за IP камери.

Може да се сравняват ако са от една линия. В смисъл бюджетни/среден/висок клас.

Примерно как е нормално да се сравняват Turbo-HD камерите. На следващия линк има означенията на продуктовите линии IP камери.

Прикачен файл

Hikvision model info.jpg
Hikvision model info.jpg (50.46 KиБ) Видяна 1662 пъти
POCOMAX написа:
Относно полицаите... давам пример:
Преди години 3ма циганина щяха да убият охранител на парка пред нас... имаше много машини. Само аз от цял квартал и брат ми отидохме да спасим човек - а ,че щяха да го убият на централен площад е ясно - изпраха го с паве в тила докато се бореше с единия и го завлякаха като хиени по улицата, докато беше в безсъзнание... човека е жив, а можеше да не е ... а полиция НЯМА.

А в контраст - преди няколко месеца ме спряха 3ма униформени, като ме заобиколиха заплашително(може да са се уплашили, понеже съм едър) да ми искат лични документи(които в момента нямах)... бях тругнал да хвърлям 1 кофа с боклук до казана на 50 метра от нас. На фона на циганските набези и корупцията в държавата, убийствата, изнасилванията и тнт, ТИЯ ме спират мене докато си хвърлям боклука - що не идат в циганската махала да уловят всички крадци на ток?! Щот ги е страх... както и да е.

Държавата отива на майната си... всеки сам за себе си.
С какво е свързан коментара ти с темата. :?
tosco - специалист
Да не пускам нова тема, ще питам тук. Ще слагам камерки за къщата на родителите ми, тъй като май са започнали да имат "гости"

по нощите в двора. Взел съм 3 камери, ДВР, захранвания и всичко. Та, питането ми е - има ли някакъв режим за регистрация в

полиция, след тези нови ГДПР-и има ли някакъв ред?

Или просто си ги инсталирам и слагам една табела, че сме под видеонаблюдение?
plamen6703 - майстор
Ако видеонаблюдението е само на твоя имот, без да записваш извън него, няма нужда от никакви табели, че се извършва видеонаблюдение! :partyman:

Тема "Идеи за видеонаблюдение" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: