• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
martosound - специалист
Трябва да се отвори и да се проверят нагревателя, ремъка, тахото на мотора, четките......Много често се налага да се презапише софтуера, но това се случва повече при Индезит, Аристон. Така със гледане отвън и съвети няма да стане. Търси някой да я разглабя и прегледа по-обстойно. Успех!!! :)
Chefo77 - майстор
Да използвам темата, за да не пълня форума с нова такава.
Та - прибирам се и жената ми сервира, че пералнята изобщо не тръгва. Святка си нормално, но просто не тръгва. Нито тръгва да пълни, нито дори чатка ключалката. На нито една програма. Забелязах, че мога да отварям вратичката дори и след като "стартирам" програма. Само от ключалката ли може да е това, или да очаквам размотаване някакво от сервиза. Все още е гаранционна, просто искам да зная какво да очаквам. Пералнята е Beko 61021 M.
И благодаря предварително за насоките!
dikata1975 - специалист
Същите симптоми.При мен проблема беше тотално запушена цедка на маркуча за пълнене.
Chefo77 - майстор
Ако е запушена цедката, не би ли трябвало поне да заключва???
ЕДИТ: Проверих цедката, кристално чиста.
Закачих метърче, при натискане на стартовия бутон, консумацията се качва до 13-14 вата, след което бавно пада до 3.2. Предполагам толкова си харчат лампичките.
ESPACE - майстор
Явно е проблем с ключалката. Докато не заключи нищо няма да тръгне.
Chefo77 - майстор
Пропуснал съм, че много заетост - в четвъртък се свързах със застрахователите, следобяд ми звъннаха и в петък ранния следобяд дойде човек от (доколкото разбрах ) БГ Сервиз - и всичко е ток. Момчето се оказа, ремонтът струваше 0 лева. Браво за реакцията!
mar80 - специалист
Здравейте, пералнята постоянно пълни вода и периодично източва. Няма значение на каква програма е. Когато я изключва водата спира, което според мен изключва проблем с магнет вентила. Не изписва някаква грешка.
Моля, помагайте!
Модела е Beko WTE 6611 BS
  • 1
  • 2

Тема "Проблем с пералня Beko" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: