• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
1115 - специалист
Ами аз идеи имам бол, но все пак трябва да ги реализирам и проверя за да мога да говоря и гарантирам в тяхната ефективност.
jekasus - майстор
За 12 лв и аз искам тая джуджавка(+разходи за доставка) :-D
Тук предлага ли се някъде подобно нещо?
nikolov333 - майстор
Имах подобен проблем със свързването на ключове и дистанционно управляеми релета. Накрая го реших с комбиниран електронен ключ, който има и ръчно и дистанционно управление.. Виж и тази тема..
nautilus33 - майстор
Попаднах на същите т.нар smart switch-ове. Марката е същата, само че модела е друг. както и на други марки. Мисля да го ползвам само за советление, но ме интересува как се поставя такъв суич на трипроводна ел. инсталация, защото доколкото виждам са за двупроводна?
nikolov333 - майстор
Заземителния си минава директно към консуматорите и не трябва да се прекъсва от wifi-ключа! :idea:
iliya_i - майстор
Добре ама то освен включване на ламБите има и по-сериозен проблем - трябва и врата да се отваря.
Та може да се комбинират двете - при отворена врата да светва, а при затворена да изгасва. Инъче, само управление на ламБата без вратата е меко казано .... МАААААААААЛКО тъпичко.
nautilus33 - майстор
Благодаря. Иначе на мен не ми трябват за гараж, а за вкъщи, да мога да пускам и гася лампите когато няма никой.
iliya_i - майстор
чет ное 08, 2018 8:44 pmnautilus33 написа:
Благодаря. Иначе на мен не ми трябват за гараж, а за вкъщи, да мога да пускам и гася лампите когато няма никой.
Ей тази джаджа (примерно) има осем програмируеми цикъла, в два седмични варианта на включване и изключване. И няма нужда да се сещаш да и звънкаш по тАлафона и да помниш:
- Абе аз аджеба включих ли ламБите или ги изключих :? :? :?
hidrazin - майстор
Еб@ти и тъпата реклама.
Ти май не разбра че никой няма да ти купи тъпите ключове?
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема ""Смарт" осветление на гараж" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: