Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
jekasus - майстор
simplex написа:
ето го
Слаба му е батерията...
Chefo77 - майстор
simplex написа:
Chefo77 написа:
Много се кефя някой като се изсере "полупрофесионален" или не дай, Боже - "ПРОФЕСИОНАЛЕН" за техника от класа на Райдер.
ПаркСайд с какво е по-хубав от Райдер? А Райдер имат и относително читави неща. Тоя райдер струваше близо 200лв - ето го ЦЪК
С всичко е по-хубав от Райдер. Райдер правят добре само пирони за пневматичен такер. И евентуално някой ламелен диск за шлайф, че другите се пръскат от време на време. А за цената - и за 500 да го пуснат, все ще се намери някой да ги даде ... Само като му видиш насрания патронник от 5 лева отделно (да ти го снимам ли) и ти става ясно колко е читав целия инструмент :vom:
Chefo77 - майстор
Сепсис, кратуно празна, точно мен да обвиняваш че пробутвам Лидлските инструменти е все едно да твърдиш, че Елтън Джон е против еднополовите бракове. Аз НЕ харесвам техниката им, но на черното бяло не може да се каже - вертовете им са ОК за парите си. Мултикътър-ите им са ОК за парите си. Перфораторите им са ОК за парите си. Поне повечето имат съединител :wink: И, струва ми се, че точно на мен не можеш да обясняваш кой и какво произвежда, виж там избери си баба Пена от съседния блок или кучето на комшиите - тях може да впечатлиш с познания. :wink:
И не ми пращай лични с обяснения, моля те. Да ти спестя писането, не за друго...
Duke_BG - специалист
Ако ще си купиш винтоверт с батерия с който да си свършиш работата и после ще го забравиш в някой шкаф, по-добре не го прави, защото така си заминават батериите. Така , че ако няма да го ползваш постоянно по-добре Skill с кабела.

И машина която да си заслужава да дадеш пари за нея не носи марката райБер :)
Много се колебая не знам дали да е с кабел или с батерия.
Кой да избера Raider CDL03L или Einhell TH-CD 12-2 li.
Кики - специалист
Chefo77 написа:
Много се кефя някой като се изсере "полупрофесионален" или не дай, Боже - "ПРОФЕСИОНАЛЕН" за техника от класа на Райдер.
Да, не е професионален но явно точно този който ти е показал Тинки не си го пипал изобщо, за това не се изказвай неподготвен. По нищо не отстъпва, и даже превъзхожда прехваления Парксйад (дори и първите с патронник Рьом), единствен недостатък е слабата (като капацитет) батерия.
Chefo77 - майстор
Кики написа:
Chefo77 написа:
Много се кефя някой като се изсере "полупрофесионален" или не дай, Боже - "ПРОФЕСИОНАЛЕН" за техника от класа на Райдер.
Да, не е професионален но явно точно този който ти е показал Тинки не си го пипал изобщо, за това не се изказвай неподготвен. По нищо не отстъпва, и даже превъзхожда прехваления Парксйад (дори и първите с патронник Рьом), единствен недостатък е слабата (като капацитет) батерия.
А ако съм го пипал какво? Имам ли право да се обаждам, или не?
Благодаря много на всички за съветите!
Днес си купих Skil 6221, предстои ми доста работа с него. Надявам се да ми свърши работа.
nikolson - майстор
Честито. Взел си добро решение, според мен.
Shift - специалист
cipollini написа:
Благодаря много на всички за съветите!
Днес си купих Skil 6221, предстои ми доста работа с него. Надявам се да ми свърши работа.
Честито! И аз си го купих преди няколко дни. Единственото което малко не ми харесва в него е теглото - голям кютук за винтоверт, и то без теглото на батерия. Но пък е яка машина.

Тема "Съвет за винтоверт RAIDER" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: