Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
1115 - специалист
Shift написа:
.... От фирмата,която ми монтираха вратата ми дадоха схемата на платката. Не знаят как се монтира осветление към нея....
Тия са за бой...предполагам ако им беше кихнал 100лв и веднага ще се сетят как става.
Shift - специалист
hidrazin написа:
Shift написа:
Единствено ми остана чуденето какво би било поведението на лампата след връзването - кога и за колко ще светва/гасне?
За това ти ще ни осветлиш, после, като я свържеш...
:partyman:
Feedback:

Нещата се оказаха добре измислени. След свързването по схемата /благодарности на hidrazin/, при отваряне на вратата лампата светва и стои така до пълното й затваряне /независимо дали си играеш надолу-нагоре с дистанционното/, което идеално ме устройва.
Единствено се наложи размяна на местата на жиците за Open/Close /черна и кафява/, тъй като от начало лампата светеше при затворена врата, а гаснеше като се отвори до горе :lol:
Duke_BG - специалист
Shift написа:
Duke_BG написа:
Ролетната врата със дистанционно и мотор ли е ?
щото ако е така обикновенно тия дистанционни си имат извод за ламБа
Не отговорих веднага, тъй като се заех със събирането на материал по темата. От фирмата,която ми монтираха вратата ми дадоха схемата на платката. Не знаят как се монтира осветление към нея. Прилагам схемата и снимки, ако може да ударите едно рамо на технически полуграмотен като мен става ли връзване на осветление към вратата /без датчик/ и на какъв принцип би работило то /вероятно светва при отваряне,гасне при затваряне/? :prayer:

.........

малее какви са тия неграмотници - как може така да се излагат не знаели как се монтира осветление !!!!
yordanpopov - напреднал
нед окт 09, 2016 11:19 amShift написа:
hidrazin написа:
Shift написа:
Единствено ми остана чуденето какво би било поведението на лампата след връзването - кога и за колко ще светва/гасне?
За това ти ще ни осветлиш, после, като я свържеш...
:partyman:
Feedback:

Нещата се оказаха добре измислени. След свързването по схемата /благодарности на hidrazin/, при отваряне на вратата лампата светва и стои така до пълното й затваряне /независимо дали си играеш надолу-нагоре с дистанционното/, което идеално ме устройва.
Единствено се наложи размяна на местата на жиците за Open/Close /черна и кафява/, тъй като от начало лампата светеше при затворена врата, а гаснеше като се отвори до горе :lol:
Пичове,
Благодаря. Оправих си осветлението на ролетката благодарение на Вас. :partyman:
hidrazin - майстор
ср фев 02, 2022 8:15 pmyordanpopov написа:
Пичове,
Благодаря. Оправих си осветлението на ролетката благодарение на Вас.
Бря! Намери се свестен за да благодари.
И не само да благодари ами и да ЧЕТЕ преди да пита глупости.
Сполай ти и пак заповядай!
:partyman:

Тема "Ролетна гаражна врата-не я лови датчик движение?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: