Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Dzoni
Някой има ли впечетления от домофони AUDIO
По специално ме интересува модел Т200
Дали е подходящ за старите панелни домофонни инсталации Блока е от 76 г.
Тези домофони като са турски дали са качествени?
На дизайн са ги докарали добре .......
Долкото знам май ги сглобяват във Варна. има много сложени в iне съм чул някой да се оплаква от тях.
P.S. Кажи за колко абоната ти трябва домофона 1,2......

ЕТО и адрес на производителя
http://www.audiointercom.com/
Старите домофони са със 7 или 8жилен кабел така че ако искаш може да смениш само слушалката ще стане няма проблен , но ако иска да подмениш всичко става малко по-сложно.
Здравейте!

Бихте ли ми казали белоградчишките домофони към кой стандарт спадат? Може би към "5+1". Или те "нямат аналог" или нещо подобно, както се изрази един монтажник на домофони и не могат да бъдат заменеи с никакъв друг. Това истина ли е или "едно си баба знае, едно си и бае"?

Благодаря предварително
adonis - специалист
аз съм с италиански и съм много доволен- имат възможност да се говори по между комшиите без да чуват останалите и др. ... ;)
Palawnik - специалист
Само като идея провери и тези на WWW.betamark-bg.com. Интересна е идеята и за включване на стълбищното осветление.
Чрез тази система без да се променят кабелите могат да се посравят различни системи. Може централата да е с видеодомофон, а част от потребителите да използват само аудио система.
vk - специалист
А какво ще кажете за Nippon домофони, които са на Пловдивската фирма Биттел ЕООД, казват поръчани за производство в китай , с японско име и продавани у нас
Изображение
Gamma - специалист
Едни от най-добрите у нас, но на каква цена?
ditronix - специалист
Т200 не правят никакви проблеми,ползвал съм ги за други цели-монтирани на бронирани автомобили за превоз на кинти и такива с висока проходимост,движещи се по табаните на Марица-Изток-на практика извън всякакви пътища.Досега гаф не е имало,но вече не се произвеждат и при последното ми ходене във фирмата ми обещаха да ми съберат 10-15 броя от изостанали тук-там чаркове.Иначе са много добре направени,и като дизайн,и като качество на изпълнение.

Тема "Какъв домофон да изберем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: