Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
DOMOFON - помощник
С А М О Н Е И Т У Р С К И Т Е ДОМОФОНИ AUDIO
ИЗБЕРИ БЪЛГАРСКИТЕ ТЕЛЕКОМ ИЛИ ПОЛСКИТЕ LASSKOMEX
Dzoni написа:
Някой има ли впечетления от домофони AUDIO
По специално ме интересува модел Т200
Дали е подходящ за старите панелни домофонни инсталации Блока е от 76 г.
Тези домофони като са турски дали са качествени?
На дизайн са ги докарали добре .......
DOMOFON - помощник
:lol: турски недеи да ползваш храниш мръсни хора
Dzoni написа:
Някой има ли впечетления от домофони AUDIO
По специално ме интересува модел Т200
Дали е подходящ за старите панелни домофонни инсталации Блока е от 76 г.
Тези домофони като са турски дали са качествени?
На дизайн са ги докарали добре .......
evil - специалист
Монтирал съм AUDIO и с двете мелодии ,и с палене на стълбищното осветление и според мен си работят много добре .Колко дълго живеят при качествен монтаж не мога да коментирам.Добри са но наличието на централа с цялата електроника вътре ,която и доста оскъпява системата май не ги правят толкова предпочитани и хората предпочитат /и според мен по-добрия вариант/ FARFISA /без никаква централа/със собствена мелодия и отделно звънци и отделно стълбищно осветление.По елементарна е ,по-евтина за поддръжка и като се развали докато се отстрани проблема няма да работят само домофоните иначе на AUDIO ако се прецака скъпата централа и някой пенсионер от входа каже "сега нямам пари" става страшно, тъмно и тихо :lol: :lol: :lol:
Spokoiniq - майстор
Балканбит-и централа сме слагали, и на стара централа слушалки за 5 проводна инсталация, 6 год без ядове засега
Погледни на този сайт :http://aagroup-bg.com/domofoni.php
имат голям избор и предполагам ще ти препоръчат някои от
всичките.
DOMOFON - помощник
няма такава инсталация по принцип а на място там при вас може да си прекараш и 30 жици
принципа е от сименс от 30 год на миналия век
3 жици разговор правотокова инсталация и 2 жици отваряне врата променливотокова може да има и звънене 2 жици но тогава има и бузер / зумер
joroj написа:
Старите домофони са със 7 или 8жилен кабел така че ако искаш може да смениш само слушалката ще стане няма проблен , но ако иска да подмениш всичко става малко по-сложно.
vk - специалист
E добре де, а защо тази домофонна система Nippon/с вносител Биттел/ е с 2 жици до всеки домофон (звънене, разговор и отваряне врата), а не по 5 жилна инсталация ? Да не е нещо куцо магаре ?
DOMOFON - помощник
това е нещо хубаво затова защото ако някои си прави ремонт м ап. и даде жиците на късо не пречи на другите
vk написа:
E добре де, а защо тази домофонна система Nippon/с вносител Биттел/ е с 2 жици до всеки домофон (звънене, разговор и отваряне врата), а не по 5 жилна инсталация ? Да не е нещо куцо магаре ?
Обади се на 0898615588, 0886970812 или e-mail: borislav_vasev@abv.bg.Те са фирма за монтаж на домофонни системи и от дълги години се занимават само с това.Ще те консултират кое е най-доброто като модел и цена.

Прикачен файл

DSC00361.JPG
DSC00361.JPG (85.91 KиБ) Видяна 9755 пъти
domofonite@abv.bg или 0887994648 Много са добри ! Работят бързо и коректно.

Тема "Какъв домофон да изберем" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: