Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
iva6ki - специалист
Нещо такова само е хубаво да е с малко по висок ампераж 1,5-2А
https://promoclub.bg/offers/Kompaktno-z ... 26C08.html
kolev_k - специалист
kozl написа:
Е той и Шкумбата имаше едни лафове:
"Много убав часовник бе Тоше"
"Да обаче майката ми разгонват батериите в куфарите" :lol: :lol: :lol:
Тая хумореска/виц,не беше ли озвучена от Тодор Колев и Георги Парцалев преди 30-на години?Шкумбата по това време сигурно паяци е вадил още.
kozl - майстор
kolev_k написа:
Тая хумореска/виц,не беше ли озвучена от Тодор Колев и Георги Парцалев преди 30-на години?Шкумбата по това време сигурно паяци е вадил още.
За Колев и Парцалев не знам. Аз съм я чул от Шкумбата. Освен това добре все още помня как ни веселеше 1982 на абитуриенския ни бал в НДК, та нещо грешка имаш в годишната сметка.
Здравейте по случай темата подариха на мойта принцеса ама без да се консултират с мен .та въпросите са ми няколко : понеже е на 6 волта искам да го направя на 12 и искам да сложа двигателче и на другото колело че е само на едното . Намерих в алиекспрес цял комплект за 12 волта но ме притеснява радиото и фаровете дали няма да изгорят на 12 . А ще стане ли ако сменя само двигателчетата и батерията ???
plamen6703 - майстор
Пепи, остави детето да се радва на колата и не разваляй хубавия подарък :wink: !
Весели празници! :partyman:
чет дек 20, 2018 9:00 pmplamen6703 написа:
Пепи, остави детето да се радва на колата и не разваляй хубавия подарък :wink: !
Весели празници! :partyman:
Ще го направя още по хубав , заради задвижването само на едното колело като я пуснеш на право и дърпа леко в посоката на двигатела не е на право а тя е малка и още аз я возя с дистанционното
velas - специалист
Върни я в магазина и доплати за такава, каквато искаш.
Brassmonger - специалист
С литиево йонна батерия от винтоверт пак може да работи.
DaGa - напреднал
Здравейте, количката на детето е на 6V, но доста бавна. Ако сложа още една същата батерия и един такъв регулатор дали ще има ефект ?

https://ibb.co/4KRMX6c
hidrazin - майстор
пет мар 05, 2021 8:51 amDaGa написа:
Здравейте, количката на детето е на 6V, но доста бавна.
Ми да беше му купил по-бърза. Да си гледал като купуваш.
:partyman:

Тема "Детска акумулаторна кола" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: