• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
lyubohar - майстор
Е,и като се насочиха в противоположната посока какво стана?!
Роден съм 50-та год. и знам какво беше преди и сега.
Сега пораженията са катастрофални и невъзстановими.
Ама най вече в "материала".
pansim - майстор
lyubohar написа:
Е,и като се насочиха в противоположната посока какво стана?!
Е как какво, стана едно хубаво, приятно, ама за шепа хора. :-D
А катастрофата тепърва предстои, дано не съм прав, ама...
kozl - майстор
lyubohar написа:
Е,и като се насочиха в противоположната посока какво стана?!
Роден съм 50-та год. и знам какво беше преди и сега.
Сега пораженията са катастрофални и невъзстановими.
Ама най вече в "материала".
Всичко е относително и в зависимост от гледната точка.
Некои напуснаха Циганария,верятно невъзстановимо, но не и катастрофално. За други катастрофалното е възстановимо, за трети .....
А относно посокат:а
"На 180 градуса и пак напред"
:lol:
Когато перцето е леко, посоката на движение съвпада с тази на по-силния вятър :?
antonioven - специалист
Бургас Славейков 30.01 21:35. Сокро не бях поглеждал това уредче, в началото на януари при
големите студове напрежението не падаше под 230 волта дори през ноща към 1-2 часа съм отчитал 242-243 волта. Сега е по-ниско.

Прикачен файл

ток.jpg
infomar
Изображение





:? :? :?
И сега какво - да ставаме инкасатори и да записваме данни за да ги хванем..... баси оправията.
DundyTheCroc - майстор
Да дават файла и инструкции, ако трябва и инкасатори ще ставаме :)
preslav - майстор
infomar написа:
Изображение





:? :? :?
И сега какво - да ставаме инкасатори и да записваме данни за да ги хванем..... баси оправията.
Ти сега от жълта преса на Фейсбук повърни ли мина? Записвала си била колежката всяка сутрин показанията на електромера - по колоко пъти сутрин, че след 15 мин. да хване отчетени 5 киловата? Как ли пък не взех да и повярвам, че дни наред седи на столчето пред електромера и си записва - особено пък жена. Те не си водят записки за това кога им идва, че дядовия електромер ще следят! Ако толкова много се съмняваш, че те цакат купи си и си сложи контролен от същия тип - никой няма да ти признае данните от контролния, но поне ще спиш спокойно, че не те цакат с хиляди.
На онзи от първия пост му пиши, че снощи си правих омлет с GSMа - беше много хубав, но вероятно заради лютия червен пипер, а не заради смартфона.
Zlateff - специалист
На 25 метра от трафа, 230В с.Ботево, Ямболско.
dobcho_vn - специалист
Темата може да бъде заключена, заповедта отпадна, напреженията от подстаниции ВН/СрН се регулират автоматично или дежурния персонал, където няма АРН, в границите приети за стандартни. Доследващия студ :-D
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Енергийната система в студовете или колко е напрежението у вас" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: