Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
naB4o - специалист
Търговеца, предполагам е Вето? И аз щях да взимам мелачка, ама за сега съм в застой. От времената като бях в САЩ, много се надъхах за мелачка, сушилня, миялна и други хАмерикански гевезелъци. Засега само мелачката не съм добавил. Та, там всички с които работих, се пускаха от ключ на гърба на кухнята, ключ като за осветление. Всеки път като бях на ново място, ме инструктираха като Европейски абориген, понеже тук нямаше много ISE-та (In Sink Erator, това е масовата марка там) - пускаш водата, и тогава стартираш мелачката, като не бъркаш вътре, не слагаш ножове, лъжици и т.н. Веднъж съквартирантката му пусна една чаена лъжичка с отпадъците, и падна бушона, след няколко оборота на зъбчатките, за това време имаше явни следи от уреда - лъжичката беше посмачкана на няколко места.

Пирамиса си го внасят Вето, и правят така, за да направят по-ниска цена от Тека-та, г/д със 100 лв, които са бутона.
nikolov333 - майстор
hidrazin написа:
nikolov333 написа:
Да, но за период от 6 месеца, защото у нас ги ползвам от толкова време..а и никога не казвам никога..
Аз не бих бил такъв куражлия... и е нормално да е така.
Ти да си видял кола само с електронни/електрически спирачки?
:partyman:
Не знам говоря само от опит.. Само не знам на тоя диспозер, колко му е стартовия ток, че имах проблем с моите импулсни захранвания, понеже свързах 5 броя по 75w на единия ключ, който е до 10А резистивен товар а стартовия ток на захранванията моментно стига до 13-14А и 10А АП изключваше и изгорих един дистанционен модул докато правих пробите..
Shift - специалист
Да, Вето са. В сайта им изрично накрая на всяка оферта има добавка за пневматичен и радио бутон с отделно заплащане.

- http://veto.bg/bg/product/%D0%B4%D0%B8% ... anke-wd-50

А там контакта от Конрад , който Николов ми даде като линк е 105 лв. :-D

http://veto.bg/bg/product/%D1%80%D0%B0% ... nke-390757

Днес ходих до Практикер да видя на живо модел на Пирамис Класик. Отворихме кутията, вътре само една гола машинка, никакви аксесоари. Единственият бутон е един малък червен отзад на корпуса, не знам за какво е. Така че оставам на варианта с контакт с дистанционен ключ.
naB4o - специалист
Бутона отзад, може да е "бушон". Когато стана гафа с лъжичката, първо този бутон е изключил, и после другия от таблото.
Понякога ми липсва мелачката, като беля картофи, краставици или друго, ама засега се въздържам от покупката, поради това, че нямам отзиви от мелачките на наша почва. Нито един приятел или познат няма...
lov - майстор
Явно много са го закъсали та се опитват добре да припечелят нашите търгаши. А ако някой ми каже че това е нормално ще му тегля една дългосвиреща да му държи бая влага :lol:
Ей ти го същия бутон при жълтите дет за него ти искат 100 лева.
https://www.aliexpress.com/premium/Wast ... 316,410612
Но пак казвам провери си на живо какво включва прасето. Сега си погледнах старата тема и съм го взел за 299. Честно въртеше ми се в главата нещо за 250 а може и да са ми направили отстъпка не помня. Освен пневматиката в нея има и вградена термозащита. И ако блокира нещо вътре ножовете тя изключва. Освен това към нея вървят и още няколко неща които си трябват.
Не че вярвам че към това бутонче дето ти го продават в магазина също са сложили термозащита ако са си спестили в мелачката. Та жулят те направо през гащите че и без вазелин. :butthead:
:lol:
turbocharged - специалист
Сигурно всички уреди са му на автора на темата от Вето. По препоръка на мебелиста и с отстъпка от него. Затова не гледа другаде. Мен също се опитаха да ме пуснат по тази пързалка :)
Shift - специалист
lov написа:
Но пак казвам провери си на живо какво включва прасето. Сега си погледнах старата тема и съм го взел за 299. Честно въртеше ми се в главата нещо за 250 а може и да са ми направили отстъпка не помня.
Shift написа:
Днес ходих до Практикер да видя на живо модел на Пирамис Класик. Отворихме кутията, вътре само една гола машинка, никакви аксесоари. Единственият бутон е един малък червен отзад на корпуса, не знам за какво е. Така че оставам на варианта с контакт с дистанционен ключ.
Ако ми дадеш линк /може и на лични/ на диспозер за 250 с всичко вътре в цената го взимам веднага.
lov - майстор
А бе хора той Чичо Гошо не хапе кат го питате па и пари не взема. :lol: Ей ти първия линк дето ми се отвори и се оказа че машинката е напълно оборудвана със всички екстри че дори и с 5 годишна гаранция.
https://www.pazaruvai-lesno.bg/melnica- ... m-100.html
Или така е по лесно някой да ви я намери.
Shift - специалист
Не се нерви,де. Последно - единствено на едно място прочетох като условие изводът на канализацията да НЕ е на повече от 30см от пода, а при теб в друга тема гледам не е така. При мен е на 50см. и се замислям дали това може да е проблем.
lov - майстор
Ми той изхода на мелницата идва малко по на долу от стандартен сифон и ако са ти вдигнали тръбата няма как да накараш водата да тече връз баира. Като е високо режеш и сваляш на долу входа към канала и това е. Не вярвам да решиш да си вдигаш мивката по високо. :lol:

Тема "Бутон за диспозер - заместител" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: