• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
nikolov333 - майстор
Въйййй.. :-D Верно, работа е за палене на свещи в църквата. Сетих се, че може да са свързани темите, ама не свързах подробностите от другите с тази. :roll:
yanko78 - специалист
Винаги съм твърдял, че някой ако ми дава нещо, то да е акъл! Да не цитирам горните мнения, ще кажа, че типично по български, всеки дава акъл, плюе и т.н. Гледам има някой участници в темите ми с доста от сивото вещество, но дали в действителност е така качествено, е хубаво някой друг да го оцени, не да лежимм на самопреценки и самоопределения, а в главата ташаци. Винаги съм адмирирал дейни и креативни хора и съм им се радвал на постиженията - дори и да не съвпадат с моя мироглед. В крайна сметка от близо две години планиране, аз си свърших работата по начин по който мога. Удовлетворението от свършената работа, не мога да го сравна с нищо. Относно всичките ташаци в градината ми (МОЯТА НЕ ВАШАТА) ако ви дразнят, просто подминавайте, да не вземете от гадене като ги гледате да ви се разстрои стомаха.
valentino76bs - майстор
Тези лампи дават повече насочена и слаба светлина.Има някакъв интересен замисъл но не е изпълнено естетически добре,като че ли нямат завършен вид.Надявам се от горе поне да имат капачка на профила.Аз бих заложил тука в този двор повече на класиката прав стълб с кръгла или някакъв вид друга глава за да може да се пръсне светлината навсякъде и ще стои по добре.А така както са сега мога да ги направя едно малко бижу....с малко фантазия....:)
Прикачен файл:
IMG_3146.jpg
IMG_3146.jpg (96.26 KиБ) Видяна 804 пъти
yanko78 - специалист
Как е по правилно, реле времето да изключва изхода на захранването или директно цялото захранване?
zz_stefanov - майстор
Цялото захранване т.е. откъм 230V :)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Как да свържа тоците???" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: