Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
ben84 - специалист
Ако става дума за пепелник вграден в компютъра, бих заложил на сериозно уплътняване.
Инак тия вентилатори като развъртят изпаренията... :vom:
Любомир Стефанов - напреднал
hidrazin написа:
Мисля че това е твоят отговор:
Пепельница CD-ROM
За съжаление без платката няма да минеш. Просто не ти стигат познанията.
:partyman:
Аз ТЕБ не те ли помолих да не ми пишеш в темите .... или забрави??!
Айде пак да те помоля недей си хаби мислите за мойте теми.. Благодаря :partyman:
hidrazin - майстор
Айде пък аз да ти напомня че моленето не означава че ще бъде изпълнено това, за което молиш.
И друго - темите НЕ СА твои след като си ги публикувал и нямаш власт да определяш кой да пише в тях.
Благодаря за разбирането.
:partyman:
Любомир Стефанов - напреднал
hidrazin написа:
Айде пък аз да ти напомня че моленето не означава че ще бъде изпълнено това, за което молиш.
И друго - темите НЕ СА твои след като си ги публикувал и нямаш власт да определяш кой да пише в тях.
Благодаря за разбирането.
:partyman:
Тогава не те моля а ти казвам! След като не разбираш като човек при молбата. Няма смисъл да отговаряш и толкова. Жив и здрав.
Любомир Стефанов - напреднал
hidrazin написа:
viewtopic.php?f=11&t=31345&p=834629#p834673 :vom:
:partyman:
Ето тъпия си е тъп колко и да му казваш да не пише. Ти сигурно си най досадния човек в тоя форум всичко знайш и можеш. Глупак айде трите я тая тема, че тоя няма да спре да пише. Дано си намериш майстора ти пожелавам.
Hoвoceлckи - майстор
Общи правила за ползване на форума
................................
3. Подклаждането на излишни спорове, флеймът, насаждането на неприязън и неприемлива емоционалност не се допускат. Персонални оплаквания или лични проблеми се поставят в лични съобщения към модераторите или администраторите, а не в публичната част на форума.
Не е най-коректно да се трие тема, в която доста колеги са си правили труда да отговарят коректно. Най-добрият вариант е почистване на флейма от модератор и банване на нарушаващите правилата. Ясно ми е, че това няма да случи нито сега, нито в бъдеще - явно политиката или възможностите на новите собственици е друга.

Тема "Помощ за схема" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: