• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
tzetz009 - специалист
Най - надеждното са отделни бронзови заземители за бойлера , но "тук" това застраховане все още е ерес ! :partyman: :partyman: :partyman:
sinfon - специалист
Keresteliev написа:
Toй Тинки се опитва да блесне...
С такива като теб не ми трябва много, за да блесна.
Keresteliev - специалист
sinfon написа:
Keresteliev написа:
Toй Тинки се опитва да блесне...
С такива като теб не ми трябва много, за да блесна.
Не ти и трябва!
Още на вратата те изгонвам! Мога и да ти дам леф да си купиш баничка, да не умреш от глад!
Нали за достойна заплата рИвеш!

п.п. Пред някой изобщо блесвал ли си?

:lol:
gogo7777 - майстор
Кво не ви аресва Тинки в тая тема? Две смислени думи не написахте, само го дразните. Но ви туря у малкия си джоб....даже пари за баничка изкара :lol:
valentino76bs - майстор
plamen6703 написа:

Момче, като си бил малък помниш ли дядо ти като те е водил за ръка по улицата, протягал ли си ръка нагоре и помниш ли да си ловил нещо меко :lol:
Ако не ти се е случвало като малък, може да ти се случи сега като голям :lol:
Твоята работа е все едно сина ми да дойде да ми каже... Тате, ела да ти покажа на мама путк@т@ :lol: :lol: :lol:
Прекаляваш ти казвам ВТОРИ ПЪТ!Форума започва наистина яко да смърди и заприличва на кенеф!
Кой има нужда от това?
Кое е градивното на тези обиди нападки и простотии,искате да го съсипете ли?Колко още добри специалисти трябва да избягат........
Тцццц няма да позволя и няма да толерирам това!ИСКАМ НАЙ ГОРДО ДА ЗАЯВЯ ,ЧЕ ТОЗИ ФОРУМ МИ Е МИЛ И СКЪП! Ако на някои не му пука....има свободни билети еднопосочни и безплатни GO AWAY!
Благодарение на този форум съм взимал важни решение, в професионалната ми сфера и съм научил доста!Всички ние един друг се изграждаме и учим ,няма такива личности които всичко знаят и могат едни са силни в теорията/приказките други са добри практици и т.н.
Хубу ясно палитрата от характери е разноцветна ,нормално да има спорове...ама чак пък като в тази тема направо ми дойдоха в повече......
Не зная само дали и в реалния живот се държите така ,ако е така много жалко....това не е мъжкарско поведение!
Keresteliev - специалист
valentino76bs написа:
...,искате да го съсипете ли?Колко още добри специалисти трябва да избягат........
...!
Добре написано, но защо не се запиташ - защо всички на него налитат?

И то на третия му пост с всеки нов ник!
GL78 - специалист
plamen6703 написа:
АТ принципно може да е апартаментно табло :)
Човек най-вероятно е искал да каже нещо във връзка с ДТЗ и "третият" проводник, но толкова е могъл да разбере от приятелите си "майстори", толкова е споделил :)
AT- апартаментно табло. При фаза и нула къде да търся някъв си трети проводник? Къде е? ДТЗ няма, но пък не съм и споменал
Zlateff - специалист
Абсолютно всичко е възможно, за това са правилниците за да се спазват и да се намали риска от възможни поражения.Има си нормативни уредби и правилници, които всеки, който е "оторизиран" да извършва ел.ремонти трябва да знае.При злополука, първият който ще "изгори" е майстора който е правил инсталацията.Риска с "изчезването на нулата" винаги го има понеже проводника не е непрекъснат.Всички много добре знаят какви снадки и чудесии става въпрос по нулата от трафопоста,ако щете до вкъщи.
GL78 - специалист
ben84 написа:
Не знам вече за какво точно спорите. Ти Сифоне, като видиш такава кутия, обикаляш да разкачаш защитния проводник от печката и бойлера за по-безопасно ли???
Един така го тресна тока, щото се хванал за парапета на стълбите и меката връзка на бойлер, който лично съм свързал. След мен решил сам да си рови из разклонителните кутии за по-евтино. Призна си човека и от тогава не го прави.
Като ми цитирате точки от закона, цитирайте ми къде пише, че се допуска печка без зануляване при вече изградена двупроводна инсталация.
ми то това беше въпроса.
valentino76bs - майстор
Keresteliev написа:
valentino76bs написа:
...,искате да го съсипете ли?Колко още добри специалисти трябва да избягат........
...!
Добре написано, но защо не се запиташ - защо всички на него налитат?

И то на третия му пост с всеки нов ник!
Нека да не продължаваме в същия дух ,заровете томаховките и изпушете лулата на мира :) .А и не съм прочел това момче да обиди някои първи чест му прави това!Като кажат ,че една овца е черна и така си отива.....и като хищници започват да го ядът.Дори се забелязва ,че хора без каквито и да е аргументи и знания се опитват да правят това просто ей така за спорта!
А той си има провокативния дух и неговия свят но какво толкова.....толкова ли ви дразни :) що ли не обръщам внимание на такива неща.Че си бил боядисал колата с един спрей ...е чи голям праз ако ще и с половин да я боядиса детска му радост :) ко толкова.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 17

Тема "Зануляване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: