• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 17
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Keresteliev - специалист
sinfon написа:
...... То две образования и общо 3 професионални квалификации не стигат да бъде човек компетентен пред тия професори тук.
Събрали се философите от БАН в НаправиСАМ. Аз лично пускам 3 жици винаги, когато може. Няма да се спестят кой знае колко пари с 2, а има неудобства, опасности и невъзможност да сложиш ДТЗ.

Смех!!!

Ето какво пускал:

viewtopic.php?f=11&t=44207&p=538259#p538259

:lol:
Последна промяна от Keresteliev на пон мар 13, 2017 3:44 pm, променено общо 1 път.
Junak - майстор
sinfon написа:
stridata написа:
Ти наистина си труден характер! Аз ти казвам, че те разбрах какво казваш...
Не съм. :) Просто човек, който разбира, а пита ми звучи като подвеждащ въпрос.. :?
ОстаЙ, аз не съм компетентен.
Ето, виждаш ли, като си пиеш редовно хапчетата и получаваш просветление. За съжаление временно. Аре бегай сега в БГ-МАМА, макар че и там трудно те понасят :-D
sinfon - специалист
Junak написа:
Ето, виждаш ли, като си пиеш редовно хапчетата и получаваш просветление. За съжаление временно. Аре бегай сега в БГ-МАМА, макар че и там трудно те понасят
Това беше Ирония, която ти не разбираш. Вашата компетентност убива хора. А ако дойде тук Хидразин и те нахока, защото според него инсталациите трябва да са задължително трижилни, ох..как искам да гледам тоя сеир.
Или да те цитирам как мрънкаше за заземяване, дву и трижилни инсталации? Шизофрения ли те гони?
Знаеш ли какво! Аз сега разбирам защо с такива учители толкова неграмотни младежи излизат днес от училище!
Keresteliev написа:
Смех!!! Ето какво пускал:
Само от едно съображение - икономия. Който плаща - той поръчва музиката.
Keresteliev - специалист
sinfon написа:
[......
Keresteliev написа:
Смех!!! Ето какво пускал:
Само от едно съображение - икономия. Който плаща - той поръчва музиката.
Още по голЕм смЕх!

п.п. Значи тогава забрави за закони, правилници и наредби?

:lol: :lol:
Junak - майстор
sinfon написа:
А ако дойде тук Хидразин и те нахока, защото според него инсталациите трябва да са задължително трижилни, ох..как искам да гледам тоя сеир.
Няма как да стане - като прочете писанията ти и ще си умре от смях
sinfon написа:
Или да те цитирам как мрънкаше за заземяване, дву и трижилни инсталации? Шизофрения ли те гони?
Я пиши къде е това, че която твоя тема отворя, всички те плюят :-D
sinfon - специалист
Junak написа:
Няма как да стане - като прочете писанията ти и ще си умре от смях
Той не е много активен вече. А в моите писания тук една невярна буква няма, всичко е до запетайката на наредбата.
А пък пак ще те питам - ще ти одобри ли някой в момента НОВА инсталация двужилна без ДТЗ?
Junak написа:
всички те плюят
Не, по темите серат 2 индивида, които като гледам в тоя форум друго не правят.
Keresteliev написа:
Значи тогава забрави за закони, правилници и наредби?
Това не беше реконструкция или генерален ремонт, а добавяне на клон към съществуваща. За това си и го позволих.
Junak - майстор
Като припомняш кой какво е писал, вчера беше годишнина на баретата Шарков, за чиято смърт толкова много се радваше. Такова падение не ми се беше случвало да срещна...
Че не знам кой сере...
Keresteliev - специалист
sinfon написа:
....
Keresteliev написа:
Значи тогава забрави за закони, правилници и наредби?
Това не беше реконструкция или генерален ремонт, а добавяне на клон към съществуваща. За това си и го позволих.
Аха ... значи сифоня (тинки) може да пуска контакт и ламба на 16А башон през двойка мостовак накован със стоманизирани пирони в кенеф със зазидан прозорец,

нооо ще вкарва в затвора другите?

За икономия значи? :lol:
И са ти я направили така, най-вероятно да си разделят паричките от третия проводник между тях.
Това го казва сифоня дето за кинта и дваесе икономия (която ще прибере в джобето) е готов да претрепе някой!
Само от едно съображение - икономия.
Ама иначе срама няма да лъже! :sad:
Аз лично пускам 3 жици винаги, когато може.
С три дипломи и четири курса за безработни някога инсталация правил ли си? (с изключение на зазидания кенеф)
Ако си правил платиха ли ти?
Жив и здрав прибра ли се?

п.п. Някой няма ли да слезе да си прибере вересиите? :sad:
sinfon - специалист
Junak написа:
Като припомняш кой какво е писал, вчера беше годишнина на баретата Шарков...
А припомни си, че след това обясних какво имам предвид. И че изказвам съболезнования на неговите роднини и близки, и че грешно съм бил разбран. Получи се двусмислица тогава.
Но аз не влизам в теми умишлено да обиждам и да ругая всеки. Както двамата хубостници и ти правите.
hidrazin - майстор
sinfon написа:
...Той не е много активен вече...
Да ама като намери време и ще ти изскочат зъркелите.
И ще получиш остра, проникваща болка ... знаеш на кое място. :lol:
:partyman:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 17

Тема "Зануляване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: