• 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
nikolov333 - майстор
Ако тази имаше и минимално напреженова защита със самовъзстановяване, за мен щеше да е идеална...
toolegittoquit - майстор
Понеже нулата никога не прекъсва и това винаги е параноя.
lov написа:
С безумията от разни изпълнители на времето сега почваме да виждаме последствията. Давах и един пример в същия този форум как на колега му се запали апартамента от същата такава простотия. Тотално прекъснала нула на жилищен блок панелно строителство. И ужасен късмет най големия товар да мине през една арматурка на панела която да се нагрее до червено да запали тапета и от там гърба на гардероб. Добре че е имало хора та нещата не са станали чак толкова сериозни. Та пристигналите пожарникари са угасили на време без да наводнят и доразсипят всичко.
lov написа:
На кой кабела му се стопил така, на кой меките връзки на бойлера пушат като се включела готварската мечка в кухнята.И един път го има друг път със дни нищо. Като погледнеш дори няма нищо общо по между си като причинно следствена връзка. И в 99,99% от случаите се получава прекъсната нула на главното табло щото някой умник стегнал медния накрайник на кабела директно за алуминиевата шина без да сложи биметален преход.
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17

Тема "Зануляване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: