• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
go_gata - помощник
plamen6703 написа:
Да беше написал и за кой град става дума, ако имаме пресечна точка, може за тази сума да се сдобиеш с два ключа, а може и да не се сдобиеш... :) Не е хубаво да се коментират цени и да се казва това е "солена" цена, това е "сладка" цена... Цената или е по ценоразпис или е по договаряне и като си стиснете ръцете значи цената устройва и двете страни и има сделка. :partyman:
Виж си л.с
go_gata - помощник
torbalan написа:
Един колега беше намерил ключар, дето прави автомобилни ключове.
Мисля, че около 80 лева му струваше ключа.

Ако те интересува - мога да му звънна да го питам къде се намира.
Интересува ме и ти благодаря за предложението.
ESPACE - майстор
Абе човек, тук е форум Направи сам ако не си забелязал. Двама човека те попитахме какъв е проблема с ключа!
go_gata - помощник
Абе човек забелязал съм какъв е форума и забелязах какво ме питат, на някои отговорих на други не успях и се извинявам за което. Ключа като рече да работи няма проблеми, с изключение, че скапва чисто нова маркова и скъпа батерия, а не тези от магазин по един лев за няма и 2 седмици, като рече да не работи не изпълнява нищо или изпълнява част от функциите си.
Забеляза ли, че ключа ми е единствен и не ми се иска да остана без ключа с експерименти направи си сам. Опитал съм да търся студени спойки, пръскал съм го с контактен спрей, почиствал съм го и всичко каквото мога да си позволя с моя опит и внимавам да не го скапя.
Видяха ми се много 300лв. за нов ключ. Проблема върви към решаване, ще споделя какво се е случило след няколко дни. Отново благодаря на всички, които откликнахте да ми помогнете.
ESPACE - майстор
Ок, следи тази тема http://www.e-kak.info/forum/viewtopic.php?f=371&t=4424
Явно проблема е често срещан, може да излезе решение.
go_gata - помощник
Благодаря, не знаех за този форум, но поне видях, че е добре да не пипам сам :)
След сряда ще пиша по темата какво става с моя ключ. Колеги от форума предложиха помощ, дано се реши проблема, че при мен май е по-тежък от на колегата от другият форум.
go_gata - помощник
Проблема с ключа го реших с помощта на този форум. Имам си вече нов ключ с действащо дистанционно и ремонтирано дистанционно на старият ми ключ :) Темата е за ключ.
DMN - майстор
go_gata написа:
Темата е за ключ.
Темата наистина е за ключ, и то за ключа на твоя автомобил. Редно е да обясниш на хората, които участваха в темата ти в този форум какъв е бил проблема, и след това да се говори за другия ключ на този форум.
go_gata - помощник
DMN написа:
go_gata написа:
Темата е за ключ.
Темата наистина е за ключ, и то за ключа на твоя автомобил. Редно е да обясниш на хората, които участваха в темата ти в този форум какъв е бил проблема, и след това да се говори за другия ключ на този форум.
Малко по-горе съм обяснил в този форум какъв ми беше проблема с ключа, който ми беше единствен. Пак в същата тема в този форум колега ми предложи помощ, ако имаме пресечна точка. Чухме се и се уговорихме да ми помогне в решаването на проблема.
Проблема ми беше решен с ново дистанционно с ключ, а колегата само обучи новият ключ да работи без проблеми на моя автомобил. На старият ключ ми каза, че проблема се е решил след смяна на микро бутон, който задържал в положение включено все едно съм го натиснал и отделно е почистил платката. Не съм му висял на главата да гледам какво прави, оставих си колата и се разкарах по магазините :)
За сега нямам проблеми с новия ключ.
  • 1
  • 2

Тема "Ключ за автомобил Great Wall" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: