Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
cvettomirr - специалист
Трябва ми помощ от къде да си купя аларма за гаража, или готов модул кит и да го сглобя. Важно е да изпраща сигнал към тел.Имам две врати. Всички машини са ми вьтре в гаража и трябва да се застравам малко.
plamen6703 - майстор
От магазина, аз от там купувам това, което ми трябва. Не питай в аптеката, а се огледай за специализирани магазини за такива изделия... според населеното място, което не е посочено... а може и с търсачката в мрежата... Освен закупуването на алармата, ще трябва да потърсиш и кой да ти я монтира и евентуално да си договориш периодично обслужване... Има и вариант, който ще ти я монтира да ти предложи и вариант за закупуване и гаранция.
cvettomirr - специалист
Питах в аптеката и няма.Варианти в олха има бол, но незнам какво да взема.Искам нещо прилично да работи както трябва. Как ли пък не ще викам фирма да я монтира и да плащам подръжка, за два датчика и една платка.
plamen6703 - майстор
Не си питал в аптеки "марешки" там и бензин и дизел има, та няма да намериш някаква аларма за гараж :lol:
Варианти има много, но никой не ти знае какво ти е помещението... не знае какво разбираш като "прилично", някои разбират аларми за 500 лв. като прилични, други ги определят като неприлични, за едни тези пари са много, за други това са нищо пари... Има един такъв проблем, че си надценил възможностите на сайта по отношение на врачуването от какво точно имаш нужда...като бюджет, като помещение, има ли гризачи, които да подават фалшиви задействания... Какво е положението с прозорците...обезопасени ли са... Иначе връзването знам, че е елементарно, всеки може да попита къде се връзва плюс и минус и да си "върже" платката сам... колко му е, някои ноктите си режат без упойка, ти с една аларма да не се справиш :lol:
zdravkich - специалист
За две врати ще ти трябва алармена централа с 2 или повече зони с PGM изход , към който да се свърже GSM комуникатор, за да те известява за алармено събитие, както и два обемни датчика.
Трябва да уточниш вариант с дистанционно.управление или с клавиатура за включване и изключване предпочиташ.
Има различни ценови варианти.

Тема "Аларма за гаража, от къде да купя" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: