Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
maxx271 - специалист
Chefo77 написа:
Аз няма да се учудя, ако не е на лагери, а на втулки.

Лагерите са вече свалени и не са на втулки ме нищо не четете от написаното дови съм писал за модел на лагера .
maxx271 - специалист
lov написа:
Повечето нови двигатели са капсуловани така че не подлежат на ремонт. Отделно турбините са изключително тънки и нежни но са и на много близко разстояние. Така че и най малката кривина и после всичко е на топка. :lol:
Та ще ми е много интересно да видя успешно документирана подмяна на лагери на такъв двигател.
А и да не забравя да допълня явно никога не сте имали досег с високо оборотни лагери щом ви се струва че тези са с много голяма хлабина.
Този модел лагери се срещат на много двигатели занимавам се от години с ремонти на електроинструменти
доста от този размер съм слагал .Може и да има капсуловани двигатели но този не е такъв дори доста лесно демонтирах лагерите по късно ще кача снимки на двигателя преди да поставя новите лагери .
lov - майстор
Интересно чак да не повярваш ремонто пригоден модел. :? А оригиналните лагерчета какъв клас.
fox_vt - майстор
И аз съм сменял лагери на старата прахосмукачка след смукане на шпакловка. Не се сещам как точно се разглобяваше мотора но е разглобяем. Виж на потопяемата помпа е напълно капсулован и много трудно може да се отвори.
Chefo77 - майстор
maxx271 написа:
Chefo77 написа:
Аз няма да се учудя, ако не е на лагери, а на втулки.

Лагерите са вече свалени и не са на втулки ме нищо не четете от написаното дови съм писал за модел на лагера .
...тези лагери нещо не ми харесват при завъртане с ръка много свободно се въртят сякаш са спестили смазката вече съм ги сменил когато имам време ще ги сменя ако не се оправи проблема ще приключа с нея ...
Извинявай, не разбрах дали ще ги сменяш, или вече си ги сменил, затова.

Тема "Проблем с прахосмукачка Crown" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: