Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hidrazin - майстор
Kondor1 написа:
Ето що годе близка снимка на това от Практикер. Не изглежда недодялано, но ако е фалшива материалите ще деградират след някоя година.
Това си е оригинално WAGO - поне според снимката.
Нищо не пречи да си поискате и сертификат при покупката...
:partyman:
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
hidrazin написа:
...
Тогава си оставаш просто един трол, който само спами.
Благодаря но все пак всички тук знаят кой е Тролпад... :-D
Аре мий си краката и лягай да спинкаш... :lol:
:partyman:
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
...
Тогава си оставаш просто един трол, който само спами. Вместо да дадеш полезна информация, ти само умееш да плюеш.
Образованието ти най-вероятно е на метач, така че да - нямам го. Имам инженерно такова. И нулевите шини, които се продават са смешни и съмнителни.
Явно е, че няма да посочиш друга шина и ми избягваш въпроса. Типичен трол - само идва, обижда. Безпочвени подмятания, които не може да потвърди с думи.
А ти отивай да пиеш вода от тоалетното казанче. Метачите толкова могат. Колкото кучетата.
Предизвиквам те - ако си мъж и малко имаш идея от материята, посочи ми друг вариант на нулева шина, който да е по-безопасен. Вместо да ми се пънеш в стил келешене да има нещо ново полезно в темата.
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
...Имам инженерно такова...
:lol: :lol: :lol: :prayer:
Нали знаеш (ако въобще нещо знаеш), че "книжка" кола не кара.
Така и с твоята toilet paper дето имаш. :shock:
И да отидеш да си потърсиш парите дето си дал за нея, ей!!!
Прецакали са те!
:partyman:
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
...
Добре! И какво спечели с тоя спор в тая тема и тия тъпотии?
Прост въпрос ти зададох - ти мъж ли си или не?
Посочи ми друг вид нулева шина, която може да се купи от доставчик на електроматериали!
Позволил съм си да използвам WAGO 6mm2 за нулева шина. И КО? 6kW колко са? 26А. Колко е допустимият ток на клемата? 41А! Грешка! Едва ли! СлочАЕНОС? НЕ.
п.п Моята тоалетна хартийка пък е издадена навярно от същият университет като твоята. Значи вземи се избърши с твоята утре в тоалетната.
hidrazin - майстор
Трола си е трол. В конкретния случай - смешник. :-D
:partyman:
toolegittoquit - майстор
hidrazin написа:
Трола си е трол. В конкретния случай - смешник.
Добре. Лека нощ. ХодИ спи спокойно, че изсипа днес поредният тон жлъч и си изпълни нормата за деня.
Но не, трола си ти. Вместо читателите да прочетат полезна информация, те разбират защо в български форум не трябва да се пита.
zz_stefanov - майстор
Как слагаш Ваго по нулата, пусни едни снимки. :)
И аз не харесвам шините на пазара та пуснах отделна тема да не цапаме тази :)
viewtopic.php?f=11&t=57140
Тинки, през викенда форума беше едно тихо и спокойно място, докато ти хапваше гозбите на мама на село :)
krasi92 - майстор
Тои и през уикенда не е мирясал и е съсипал помпата на хорицата.
toolegittoquit - майстор
zz_stefanov написа:
Как слагаш Ваго по нулата, пусни едни снимки.
Слагам, защото е малка инсталация с 3 клона и общо 4 проводника на нулата в таблото, включително входящия.
Не знам за какъв уикенд говориш. Не съм аз този, който почна да обижда. Опитай пак.
krasi92 написа:
Тои и през уикенда не е мирясал и е съсипал помпата на хорицата.
Краси, като гледам че си ми по-малък... :? Айде спести си глупостите. Все нещо да пита човек и все е виновен.

Тема "Клеми Wago" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: