• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
modol - напреднал
Купена е преди седмица.
Въобще няма да се занимавам с гаранции времето и то е пари така че.....
DMN - майстор
Казваш, че в таблото има защита от работа на сухо. Помпата на сухо работи ли? Нямам представа каква е тази защита и как работи :? . Да не е нещо от там.
preslav - майстор
DMN написа:
Казваш, че в таблото има защита от работа на сухо. Помпата на сухо работи ли? Нямам представа каква е тази защита и как работи :? . Да не е нещо от там.
Таблото е универсално и предполагам не може да "чете" друго освен тоци и напрежения - при него защитата сработва по голям ток, а предполагам на сухо ще сработи по малък ток.
modol - напреднал
Да точно така но и без таблото го прави един пут тръгва няколко пути неще после един път неиска няколко пути иска. Интересно откакво може да се товари помпата че да вдига така ампеража без да качи вода. Неможе да разварти ротора
preslav - майстор
modol написа:
Да точно така но и без таблото го прави един пут тръгва няколко пути неще после един път неиска няколко пути иска. Интересно откакво може да се товари помпата че да вдига така ампеража без да качи вода. Неможе да разварти ротора
Вероятно е дефектен кондензатор (който не можеш да смениш сам), имаше и други мнения за лагери, клапан (който аз не виждам на схемата). Ако се окаже обаче дефектна намотка ще ти излезе солено ремонтът при местен майстор.
Нямам право да настоявам, но аз бих направил рекламация, а единия месец забавяне ще го преглътна - и без това сега надали си се засилил да поливаш.
miroki - майстор
modol написа:
Сондажа е 23 м дълбок и се пълни на около 2 м от повърхността. А съединяването където е на кабела е със свръзка за кабел на помпа кудето се продават едни специално за това
А това видя ли го и спазваш ли го? След като кладенеца се пълно почти до горе или 21 метра.
Максимална дълбочина на потапяне 8 m
modol - напреднал
Тъкмп влизам да изразя колко съм разочарован от саита онлаинмашини и как подават грешна информация.там пише че максималната дълбочина на потапяне е 30 м и са ме заблудили. Обадих им се да видим дали ще излязат корекни и да ми я сменят с някоя която ще ми върши работа
modol - напреднал
Което дълбоко ме съмнява. Ако не желаят ви информирам че я продавам 1 час е работила за цената ще се разберем
modol - напреднал
Даже вече са сменили параметрите в сайта
preslav - майстор
И аз видях тези 30 м. в сайта, което дълбоко ме озадачи имайки предвид дължината на оригиналния кабел.
КЗП се занимават точно с такива малоумници, няма как да сбъркаш 8 с 30, виж 3 със З или E.
Пробвай как ще се държи помпата на 7-8 метра, с малко слугуване после ще я потопиш още толкова и на третия път си до дъното - мисля, че не е сложно да се организира подобно мероприятие.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "потопяема помпа свързване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: