• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
AAsat - специалист
Телефон с голяма батерия
Не че съм имал такъв де.
valentino76bs - майстор
Ако не ми трябваше за моята работа изобщо нямаше да си взема умен телефон Наблегнах на голямата батерия на АСУС зен фон макс и бива работата,не говоря по него и изкарва седмица че и повече. Батерия чудовище е не ровя за щяло и нещяло ама и аз понякога клипчета това онова кат децата. .Основния ми телефон е един самсунг с бутони малък удобен а пък колкото пъти пада и работи все още.Хм това пък кво общо има с ел.-техниката ..
KingLin - майстор
10 амперчаса
Нямам впечатления просто това излезе за голяма батерия, характеристиките му не чак толкова зле. Ако искаш да цъкаш най-лакомите игри не става обаче.
Chefo77 - майстор
Добре де, за какъв чеп му е телефон с огромна батерия, която постоянно му тежи в джоба (чантичката), след като я се възползва от капацитета И, я не. Велински, забелязваш ли, че никъде не е дадено теглото му :lol: :lol: Ще кажа какво е: 317 грама. Колкото на двата ми телефона и още 73 грама отгоре. :shock:
По-разумно е телефон с нормална батерия и външна батерия отделно, която да стои прибрана - в колата например. Ако си му харесва този, който ползва в момента - само външна батерия.
Иначе към автора - ако си търсиш причина да си вземеш iPhone - не търси, а направо си вземай :) Но да дадеш 1000+ лева за телефон само заради надеждата за по-дълъг живот на батерията между зарежданията, ми е малко странно. Като се имат предвид ограниченията на iPhone спрямо Андроид базираните пък, ми е откровено тъпо да ги дадеш тези пари с тази цел.
ben84 написа:
Да не лови нещо тоя телефон? Какво му инсталираш?
Опитвал ли си да му върнеш фабричните и да видиш дали пак ше яде батерията така?

Еха това е добра идея, днес ще седна да търся как да върна фабричните настройки! Супер, мерси за предложението.
nikolov333 - майстор
+1 за фабричните настройки..а ако познаваш някой по-на"ти"с телефоните и преинсталирането на софтуера им, има един сайт https://www.needrom.com, в които качват модифициран от потребители софтуер, който в някой случаи е по-добър от заводския, съответно и батерията с него издържа повече..
KingLin - майстор
Chefo77 написа:
Ще кажа какво е: 317 грама.
Прав си тухла в джоба ще има :-D Аз лично карам с айфоне 4 все още. Игри не играя, само разговори, проверка на поща и като ми се наложи нещо да ровя в интернет. Изкарва ме минимум 4 дена. Като трябва да прехвърлям снимки на друг телефон ползвам вайбъра или месенджера. И аз не съм фен да да дам пари колкото за 3 кубика дървен материал за няква джаджа :lol:
А като заговорихте за фабрични настройки се сетих че наскоро си играх да преинсталирам едно галакси с къстъм ром. Предимството е че не се инсталират всичките бози дето идват фабрично. Само ОС и гугъл плей. После си слагаш каквото ти е кеф. Резултата е около половин ден повече батерия при положение че новата ОС беше 5.1 а старата 4.1.1
Lisko - майстор
С различни модели айфон изкарвам средно 4 дни докато батерията е нова (до една година). Но не е тънкостта в това кой ги е произвел а кой/как ги ползва ;-)
В редки случаи съм разреждал и за един ден, но това е в 90% от случаите честно казано излишно, а по-скоро за запълване на някаква скука и само в 10% наистина необходимо - напр. да се ползва джипиес, да се направят стотици снимки, да се чати/говори през LTE.

За протокола - имам самсунг таблет и не съм нито видиотен ай-фен нито видиотен андроид фен. Технологиите са да ти служат, не да им се кланяш :) и не за да се караш с други хора на тема "ма моя по-хубав"
:partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Добра батерия или нов телефон?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: