• 1
  • 2
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте,

Май не мога да случа на добра батерия на смартфон, минават няколко месеца (4-5) и започва да се изтощава много бързо.
Сега се чудя да сменя пак батерия или да опитам със нов смартфон. Тези са ми фаворити: iphone 6 plus и iphone 6s plus . Дали имат дълъг живот на батерията или други забележки? :rolleyes:
preslav - майстор
Прочете ли това - "Батерия 2750 mAh, Non-removable Li-Po" и за двата модела?
Ако си по-в час светни ме и мен, че да знам какво значи.
bat_danio - специалист
че трябва да се разглобява телефона зада се смени не е като да си купиш нова и да я забодеш....
preslav - майстор
bat_danio написа:
че трябва да се разглобява телефона зада се смени не е като да си купиш нова и да я забодеш....
Аха - колкото по-сложно, толкова по-сложно. Искрено се надявам да изкарам до пенсия без смартфон.
Keresteliev - специалист
preslav написа:
bat_danio написа:
че трябва да се разглобява телефона зада се смени не е като да си купиш нова и да я забодеш....
Аха - колкото по-сложно, толкова по-сложно. Искрено се надявам да изкарам до пенсия без смартфон.
Не е тъй!

Друго си е да отпиеш, да палнеш цигарка, да извадиш ипхоне 6с плус и да го туриш на видно място на масата с гърба нагоре, та да му се вижда картинката!

Къде съм аз ... къде сте вий!!! :lol:

п.п. Ама, можеш ли да му ползваш функциите (и с какво са по-добри от останалите) ... на кой му пука!
:sad:
zdravcho - специалист
Важното е да има ябълка, нагризана!

П.П. А никъде не се споменава марка, модел на сматфона дето мори батериите...
ben84 - специалист
Да не лови нещо тоя телефон? Какво му инсталираш?
Опитвал ли си да му върнеш фабричните и да видиш дали пак ше яде батерията така?
naB4o - специалист
Повече от година с Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime. Никакви ядове с батерията. Изкарва 24-72 часа според бъзикането. Може и повече ако не се човърка постоянно.
tzetz009 - специалист
:-D То тогава ние със SAMSUNG да не се обаждаме изобщо ! Зареждане рано сутрин и второ зареждане вечер ! И по желание носене на "power bank" 5Ah :-D !
:partyman: :partyman: :partyman:
zmiori - специалист
Мойто леново кат го напна и за 6-7 часа му изкълчвам батерията. Кат го ползвам само за ало изкарва и 3 деня.
  • 1
  • 2

Тема "Добра батерия или нов телефон?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: