Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Здравейте, предполагам в този форум има бивши и настоящи студенти по електротехника. Студент съм и търся по възможност сканирани няколко учебника по Техника на високите напрежения. Има учебниците в книжарницата на ТУ, но съм малко зле с парите, едва се справям да работя и уча. Ако някой може да помогне с нещо сканирано като материал по тази дисциплина от проф. Неделчев ще съм му благодарен за помощта. Поздрави.
LazarGanev - "Велик майстор"
Ако имах бих дал, желая успех!
plamen6703 - майстор
shakyrov написа:
Здравейте, предполагам в този форум има бивши и настоящи студенти по електротехника. Студент съм и търся по възможност сканирани няколко учебника по Техника на високите напрежения. Има учебниците в книжарницата на ТУ, но съм малко зле с парите, едва се справям да работя и уча. Ако някой може да помогне с нещо сканирано като материал по тази дисциплина от проф. Неделчев ще съм му благодарен за помощта. Поздрави.
Мога да ти подаря "Електроенергетика" двете части на Неделчева и Техника на високите напрежения от Нанчев, ако искаш само пусни един адрес за доставка. Отдавна не съм студент, но в университета няма ли библиотека да заемеш необходимите учебници и после да ги върнеш?
plamen6703 написа:
shakyrov написа:
Здравейте, предполагам в този форум има бивши и настоящи студенти по електротехника. Студент съм и търся по възможност сканирани няколко учебника по Техника на високите напрежения. Има учебниците в книжарницата на ТУ, но съм малко зле с парите, едва се справям да работя и уча. Ако някой може да помогне с нещо сканирано като материал по тази дисциплина от проф. Неделчев ще съм му благодарен за помощта. Поздрави.
Мога да ти подаря "Електроенергетика" двете части на Неделчева и Техника на високите напрежения от Нанчев, ако искаш само пусни един адрес за доставка. Отдавна не съм студент, но в университета няма ли библиотека да заемеш необходимите учебници и после да ги върнеш?
Преди малко грабнах пратката :) Много ти благодаря за всичко :-D
muhala - майстор
Ако ти трябва ТЕ бялата дебела книга, пиши. Иначе библиотека има на послесния етаж в ректората - първи блок. Успех!
Andri01 - майстор
Това е сериозен студент! Браво на момчето! Не е като онези двама,които търсеха тука някой да им реши задачите :).
muhala написа:
Ако ти трябва ТЕ бялата дебела книга, пиши. Иначе библиотека има на послесния етаж в ректората - първи блок. Успех!
Ще ти бъда много благодарен за този учебник. Писах и на колегата, който ми подари няколко учебника, че в библиотеката има по няколко бройки учебници и които изпреварят ги взимат и когато искат ги връщат.Благодаря.
tanq222 - специалист
Пиши в студентската платформа, някой може да ти помогне.

Тема "Търся учебници за ТУ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: