Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
ESPACE - майстор
Пламчо, ремонтирай си платките там и не се бутай в неща с които е явно, че не си се занимавал. Защото аз съм позабравил теорията, но всеки ден правя емпирични ремонти на машини, които струват милиони :)
А решението с диода ще е 100% работещо при 1500W кафемашина, 4А термално магнитен автоматичен предпазител.
Последна промяна от ESPACE на пет юни 16, 2017 7:20 pm, променено общо 2 пъти.
preslav - майстор
nikiprt написа:
Един акумулатор и с инвертор като се изтощи ще го зареждам
Плюс един бус за акумулатора и инвертора.
plamen6703 - майстор
ESPACE написа:
Пламчо, ремонтирай си платките там и не се бутай в неща с които е явно, че не си се занимавал. Защото аз съм позабравил теорията, но всеки ден правя емпирични ремонти на машини, които струват милиони :)
А решението с диода ще е 100% работещо при 1500W кафемашина, 4А термално магнитен автоматичен предпазител.
За теорията веднага става ясно, че не я знаеш :)
Почти ежедневно оправям последици от емпирични ремонти и съм се нагледал на "страхотни" попадения :lol: От мен имаш пожелания за успех в ремонтите и както се казва, да не можеш да си изхарчиш милионите :-D
ESPACE - майстор
Нагъл си и започвам да ги разбирам колегите, които ти влизат остро. А спора лесно може да се разреши, но за жалост питащия няма елементарни познания за да изпълни заданието.
plamen6703 - майстор
За какъв спор става дума като само луд би спорил, че 2+2=4 :lol:
Остро можеш да влезеш на някой, който му влиза, а на мен изобщо не ми влиза и излиза кой как се опитва да ми влиза :lol:
ESPACE - майстор
Е, щом сам се самоопределяш аз повече нямам какво да кажа
plamen6703 - майстор
Последното отдавна стана ясно, но само на които разбират от електротехника :lol:
lov - майстор
ESPACE написа:
............... Защото аз съм позабравил теорията, но всеки ден правя емпирични ремонти на машини, които струват милиони :)
А решението с диода ще е 100% работещо при 1500W кафемашина, 4А термално магнитен автоматичен предпазител.
То не ми е много работа ама да попитам. Какво ще стане с помпичката кат им вържеш и на нея диодчето
mironcho - специалист
Нищо и няма на помпичката -
ESPACE написа:
Има начин но трябва да се отвори кафемашината и последователно на нагревателя да се сложи един диод. Ще загрява два пъти по дълго време но няма да ти пада предпазителя.
gogo7777 - майстор
nikiprt написа:
Един акумулатор и с инвертор като се изтощи ще го зареждам
Най-добре прати бунгалото на Пацката, да го погледне и оправи.
По емпиричен начин у тоя форум нещата не стават. Ето още един възможен такъв емпиричен начин....чифтосайте с комшията по бунгало главните бушони ако сте на една фаза и се редувайте на кафеварката :wink:

.....,а и си купете ДТЗ :lol:

Тема "Моля за помощ.Възможно ли е." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: