Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
sstefanov - майстор
Offtopic!
Този говорител за £993.60 мислиш ли. че е лош, защото е само с 1 гънка:
Изображение
tzetz009 - специалист
:-D :-D :-D Говорих за оребряване на хартия с широчина 3-4 mm . Нищо общо с това на снимката !!! :partyman: :partyman: :partyman:
Bobi Arnaudov - специалист
Ами ще пробвам да чуя качеството как ще е и ако не ми хареса ще ги изхвърля и ще си купя други :D
Stefan2000 - специалист
Чуй ги. Но поне монтирани на някаква плоскост метър на метър.
Бас не очаквай. Високи също.
Това са среднотонци. Ако те удовлетвори това което чуеш. комбинирай ги 2х2 и не мисли за никакви съраунди, 4.1 и пр.
Можеш дори и 4те да ги вържеш на моно усилвател. Въпроса е да не се набутваш излишно заради тях.
Щом ще са само за фон, стереото ще е последната ти грижа.
zdravcho - специалист
И аз това се зачудих - щом са за фоново озвучаване, защо многоканална система? Какъв е звукоизточника - някаква музикантска система или домашно кино? Колкото до усилвател, ако не държиш да е нещо хай-фай с много екстри потърси многоканална система тонколонки за компютър. Мисля че може и да се намери нещо по-прилично, което вместо оригиналните тонколони да захранва твоите. Тъкмо ще има и суббас, ще ползваш само управлението и многоканалния усилвател.
zz_stefanov - майстор
Stefan2000 написа:
...
Щом ще са само за фон, стереото ще е последната ти грижа.
Така е. Като се има предвид че възможни всякакви резонанси от гипскартона и обема над него :)
Bobi Arnaudov - специалист
Ами да то просто ще е колкото да не е гробна тишина, не искам да усилвам така че всички съседи да разбират, че си пия кафето а просто да има някакви звуци около мене :D
DMN - майстор
Bobi Arnaudov,
явно си младо момче... или старо момче с младежки дух осъзнало се по-късно за музиката като оркестрант :) :partyman: .
Bobi Arnaudov написа:
ще си бича на синтезатора или клавира :-D :D
Каква е разликата между клавир и синтезатор?
Си-диез мажор с колко "арматурни" знака се пише на петолинието?
Bobi Arnaudov - специалист
Хаха колега изглежда се бъзикаш май или ме тестваш :mrgreen: Си диез мажор си е чист до мажор, тоест нула арматура :D . Средното си образование го завърших в НУФИ "Филип Кутев" гр. Котел, специалност гайда :supz: Но покрай брат ми се увлякох по тоците и преди 4 години завърших ТУ Варна специалност Електротехника. Клавира е общото наименование на всички аранжори, синтезатори, миди клавиатури. А самият синтезатор служи за синтез на звуци, тоест да запишеш семпли които след няколко часа игра настройки да звучат през синтезатора като истински инструмент :D
Stefan2000 - специалист
Щом си музикант, да не те мислим.
Имаш ухо за музиката.
Което от своя страна означава, че вероятноста да ти хареса това което ще чуеш от тези говорители, клони към 0.
Освен ако не са някакво чудо на техниката, или на тебе да ти е все едно.

Тема "Тонколони 110V" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: