• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
hidrazin - майстор
нед юли 08, 2018 4:01 pmvalentino_g написа:
...Сега остана да си купя кабел и да се свържа към таблото...
Ми това трябваше да го свършиш още преди да ти поставят стълба.
Демек трябваше кабела да ти е прекаран до мястото на стълба и сега нямаше да имаш тези кахъри със свързването.
Ако го беше подвел своевременно до мястото на стълба, просто щяха да те свържат като слагат таблото...
:partyman:
FM STEREO - специалист
Сам няма как да се свържеш поради причините изложени по горе, отиваш в техен център и подаваш необходимите документи за присъединяване и откриване на партида, ако нямаш вече такава. Сечението на кабела както е по проект.
plamen6703 - майстор
Всичките тези неща по-горе човек ги знае много добре :)
Покрай това да се похвали с началото на края с "Енерго Про", за раздумка е задал отговор :wink: ! :partyman:
valentino_g - специалист
За мое съжаление манната небесна се отлага,поне така казаха от Енерго Про.Сега трябвало да се обявявя някъде че работата е свършена и да се отбелязва.Пълна схема е ..няма да коментирам,но понеже не бързам,не ми пука.Представям си ако някой зависи от това да има ток...мила родна картина(само вече дето не е мила).Всичко в тази държава е така,всеки чака някой за да получи нещо,защото заплатата не стига.Надявам се до няколко месеца да имам ток.Няма значение че ще станат близо 2 години за нещо което е право.Бъдещи собственици,капиталисти,кулаци и др.съобразявайте се с "върховната власт", когато правите вашите планове или заделяйте разходи и "др.". Купил съм си кабел 4x16(алумин.) и гофре за бъдещо свързване на времянката.Работата е "Беден ли си дядо попе....."
sts - специалист
Колега от 12 март 2018 г. се боря с ЕРП"Север" новото име на "Енерго Про Мрежи" да им прехвърля като пълномощник безвъзмездно елсъоражения /КЛ СрН,КРУ вход и изход от БКТП /на стойност около 70 000 лв.
Прекарването е съгласно договор по чл.21 ал.5 от Наредба 6 за присъединяване към електропреносната мрежа.
Това е сумата за присъединяване на БКТП към мрежата.
Големият куриоз е че БКТП е приет в експлоатация на 15.08.2017 г. и има издадено разрешение за ползване и ЕРП
го ползва но трансформатора на инвеститора не е под напрежение и не го ползва.
Ако знаете колко информация на хартиен носител се изпрати към тях.Последната искана информация е от 20 юни.
sts - специалист
Колеги след 11 месеца и 23 дни ходене по мъките Електроразпределение "Север" разреши присъединяване към електропреносната мрежа и от 07.08.2018 г. БКТП на ивеститора е под напрежение и се експлоатира.
Virtex - майстор
1. не е ли добре отсега да се сложи медният и да се знае, че това е свършено.
2. Защо толкова дебел меден проводник за основен ?
sts - специалист
Ако обекта е във Варна или областа алуминиев кабел не е за препоръчване.
За времянката само кабел ВЛИ /стоманено алуминиев/ не се краде и не се изкупува вторични суровини.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Енерго Про или ходене по мъките" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: