Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
petromaniq - специалист
Има такива които знаят и могат, ама не бият тъпана по форумите, освен това и там ще трябва да си платиш. Тук такъв акъл няма да намериш, а може и да искаш акъли как се краде ток, вода, че и чужди булки :axe: - е тук ще ти издам -> с банкомат, ама как се краде от него си остава "моята малка тайна" :lol:
preslav - майстор
Games написа:
kolcho написа:
Games написа:
за да гледам без пари
Охо, имаме си прохождащ крадец във форума?
Здравейте, крадецо, как е бизнеса - върви ли?
:lol:
надявам се че с ваша помощ ще стана майстор крадец
Фин си в изказа си - ей ся всички станахме крадци, че и майстори на всичкото отгоре. Как пък никой до сега не попита как се краде акъл???
Кокошкарска работа - аз да можех да открадна един милион, ама не яйца ами евро пак щях да се замисля дали тук да попитам.
ben84 - специалист
Games написа:
ben84 написа:
По спомени отпреди години, бях чел някъде, че трябвало да се прекъсне някакво краче на паметта в приемника, даващо разрешение за запис в нея.
След това гледаш безплатно, ама приемника ти се рестартира през десет минути.
Вече може и да са му намерили цаката. Не знам.
А за тия гадове, както и мобилните оператори, ич не ми е жал, че некой ги краде. Те как могат да ми добавят не'ква диема, която не ме вълнува и да ми вдигнат таксата без да ме питат???
в смисъл от блокират се платените канали или само брояча спира да работи и това с 10 минути не ми харесва
Предполагам, че така тия от Булсат не могат да му кажат да спре да приема, като изтече месеца. Демек, продължаваш да гледаш това, което си гледал досега и нищо не се отключва.
kolcho - специалист
ben84 написа:
По спомени отпреди години, бях чел някъде, че трябвало да се прекъсне някакво краче
ben84 написа:
Предполагам

За мен е чест да чета толкова компетентни постове, написани от очевиден експерт!
Почитания :prayer:
ben84 - специалист
kolcho написа:
ben84 написа:
По спомени отпреди години, бях чел някъде, че трябвало да се прекъсне някакво краче
ben84 написа:
Предполагам

За мен е чест да чета толкова компетентни постове, написани от очевиден експерт!
Почитания :prayer:
Не знаех, че тоя форум е създаден за експерти.
И поне съм откровен, а не болезнено категоричен в некомпетентността си :-D

Истината е, че аз останах в аналоговия свят. В литературата, от която съм се учил имаше схеми изпълнени с "SFT"

ПП. Ама па покажи ми мнение по-близо до темата от мойте :roll: :-D
ППП. И за да си спокоен - Не! Не си изкарвам прехраната с електроника. На никой няма да взема парите залудо.
ben84 - специалист
kolcho написа:
ben84 написа:
По спомени отпреди години, бях чел някъде, че трябвало да се прекъсне някакво краче
ben84 написа:
Предполагам

За мен е чест да чета толкова компетентни постове, написани от очевиден експерт!
Почитания :prayer:
Но ми иде идеята, Че можех да му кажа да снима платката, да погледна в "datasheet" кое е това краче, да му кажа да го прекъсне и да гледаме сеир :-D После да налучкваме и ако случайно се получи, да се захвана и аз с моите приемници.
petromaniq - специалист
ben, нали си остана в ерата на SFT-тата, сега искаш да ровиш из дигиталните схеми. Е не очаквай да има германиеви транзистори? Аз мисля че малко фърмуерец трябва да се попопромени, ама щом по снимка разбираш кой пин трябва да се прекъсне - Шапка ти свалям! :prayer:
Games - помощник
Сигорно ли е че ще гледам без пари да не стане така че после няма да мога да гледам нищо завинаги
Junak - майстор
Games написа:
...че после няма да мога да гледам нищо завинаги
Много е вероятно, ама много... :-D
hidrazin - майстор
Games написа:
Сигорно ли е ...
СигОрно е ... абсЕлУтно !!!
:partyman:

Тема "Булсатком" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: