Всичко свързано с тоците ми е слабост, опитайте се да ме затрудните.
Keresteliev - специалист
[quote="ani4ka90"]Каквото и да правят ние не крадем ток!
Не знам каква е тази злоба и защо трябва да ме обвинявате, че съм задала един човешки въпрос.
.....quote]

Нали някои спеСиалисти тук трябва да се направят на интересни!

:sad:

Лека вечер!
preslav - майстор
Keresteliev написа:
ani4ka90 написа:
Каквото и да правят ние не крадем ток!
Не знам каква е тази злоба и защо трябва да ме обвинявате, че съм задала един човешки въпрос.
.....quote]

Нали някои спеСиалисти тук трябва да се направят на интересни!

:sad:

Лека вечер!
Жалка картина - намаза ли си егото?
Следя те от времето когато някой се усъмни, че си едно с Пламен/чо - елементарен си, но да си жив и здрав!
Keresteliev - специалист
preslav написа:
[....Миризливец, ще ти кажа едно - ...
Съжалявам!

Съжалявам, че не съм рибар!

Балъците щях да ги ловя на подкривен пирон вързан за канап и то без стръв!

Точно този отговор очаквах!!! :lol:

Момченце, сърди се на народно събирание, правителство, агенции, комисии, комисийки и вся остолная сволоч :lol: , които са приели тези наредби!

п.п. Отдавна е установено, че алкохолът в големи количества не помага! Ама ... ти си знаеш!!!


:sad:
Keresteliev - специалист
preslav написа:
....Жалка картина - намаза ли си егото?
....
Ам ... то с твоите постове (спеСиалист по всичко) лесно се намазва!!!

п.п. Ниска топка преславчо, ниска!

:lol:
plamen6703 - майстор
Това е ясно, още от времето, когато се усъмни, че двамата с теб сме едно и също лице, но да е жив и здрав!
Гърбавия гроба го изправя!
preslav - майстор
Жалки сте и двамата в единствено число - просто не си заслужава човек да си цапа ръцете с помияри дето си търсят работа из форумите използвайки ги като платформа за безплатна реклама. Тъпото в цялата ситуация, е че и най-тъпите разбраха, че от ялова крава няма как да се роди теле, но човекът с раздвоение на личността продължава да си вярва, че е нещо повече от Л...
Не си ми интересен, иначе отдавна да съм те смачкал - ама то форумът ще си свърши работата!

Поради неспазване правилата на форума и по-конкретно обиждане на съфорумци, потребителят получи второ предупреждение.
Keresteliev - специалист
preslav написа:
.....Не си ми интересен, иначе отдавна да съм те смачкал....
Значи, ако ти бях интересен вече да си ме смачкал?

Големи ефелъци бре преславчо!

:lol:

п.п. момченце, така или иначе, ще се увериш, че алкохолът няма да ти прости!

:sad:
ani4ka90 - помощник
Само да ви уведомя информативно, че платихме нормална сметка за трифазен ток. :supz: Предположенията за кражба си останаха само в главата на пияния писател, който щеше да изтребе тези, които ме защитиха че не крадем ток.
preslav - майстор
ani4ka90 написа:
Само да ви уведомя информативно, че платихме нормална сметка за трифазен ток. :supz: Предположенията за кражба си останаха само в главата на пияния писател, който щеше да изтребе тези, които ме защитиха че не крадем ток.
"Моля ви да споделите, че съмненията ни са да плащаме повече ток и ако е така до кого може да пуснем жалба да ни върнат старото положение?"
Не аз писах това, а иначе всички сме чували за "гузен негонен бяга"!
Бъди жива и здрава, много хора преди мен ти казаха, че ако всичко ви е наред няма от какво да се притеснявате, но ти упорстваше и си мислеше, че Енергото държи да ви прецака - оказа се, че Енергото не ви цака, а ти как заключи кой пистел е пиян и кой не, е отделен въпрос.
Свещена простота - аз акъл от ермомелката си не ща!
plamen6703 - майстор
ani4ka90 написа:
Само да ви уведомя информативно, че платихме нормална сметка за трифазен ток. :supz: Предположенията за кражба си останаха само в главата на пияния писател, който щеше да изтребе тези, които ме защитиха че не крадем ток.
Що беше цялата драма около тия електромери :) Даже може да се похвалите в махалата, че откакто са ви сменили трифазният електромер с три отделни монофазни електромера, тройно по-малко ток плащате :-D Да почнат коментари, че за едни може с три електромера, а за други не може :lol:

Тема "Трифазен електромер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: